Profil uživatele
veveřice 1
Prodávající
Vacenovice
Registrace: 17.6.2009

Zdravíme všechny tvořivé lidičky!

jsme moc rádi že jste zavítali do našeho pidi obchůdku.

důležité!

vzhledem k velké pracovní vytíženosti jsme byli nuceni stáhnout veškeré výrobky ze surové překližky, ponechali jsme pouze knoflíčky, ostatní dekorované výrobky zůstávají nadále v nabídce. díky za pochopení!

 

překližka:

vyrábíme z překližky o síle 3,4 a 5 mm, všechny tvary si sami malujeme, nabízíme, vše možné od pidiknoflíčků po opravdu velké nápisy. Je možné vyrábět též podle vašich představ na zakázku. Pokud máte zájem písněte mi prosím vnitřní poštou.

 

hotové výrobky nejen z překližky:

jsou to interiétrové dekorace s vyjímkou svatebních, které je možné brát ven: vyrobíme témeř cokoliv co překližka dovolí  :-) strašně rádi zpracováváme i staré dřevo, no a i to nové :-)

handmade dřevěné knoflíky:

knoflíčky vyráběné z přírodního materiálu - větviček, převážně suchých starých stromů,  broušené leštěné a pro ještě větší krásu napouštěné včelými vosky a speciálními oleji. 

 

 

etikety , štítky, jmenovky:

každý tomu říká jinak:-) vyrábíme už něco přes 2 roky, máme za sebou více než 2 tisíce návrhů a realizací. podívejte se do mého etiketkového blogu který snad více napoví

razítka: podle nás i podle vás, z grafických návrhů na etiketky a i třeba podle fotky, z toho všeho vyrobíme klasické gumové razítko. Razítko je z velice kvalitní polymerové gumy. více bude popsáno v blogu. 


 

 

 

 

 

 

 

 

něco navíc:

Pokud u mne nenajde to co by jste si představovali, neváhejte nás kontaktovat. Dle vašeho přání a návrhneme a vytvoříme nový výrobek. 

Pokud máte svůj vlastní nápad, pošlete nám vlastní návrh, podle takového návrhu budu vyrábět jen a jen pro vás. 

Pro tvořivé lidičky, obchůdky, dílničky, zájmové kroužky nabízím množstevní slevy! Slevy jsou podle počtu odebraných kusů.

děkuji za přečtení a přeji příjemné nakupování

vzhledem k velké pracovní vytíženosti jsme byli nuceni stáhnout veškeré výrobky ze surové překližky, ponechali jsme pouze knoflíčky, ostatní dekorované výrobky zůstávají nadále v nabídce. díky za pochopení!

Způsob dopravy
balíčky posílám doporučeně českou poštou.Obyčejně nezasílám. na dobírku jen těm se kterými už jsem někdy obchodovala. balím podle velikosti, od obálky do krabice, vždy dobře zabaleno a zajištěno proti polámání Výše poštovného je podle velikosti objednávky
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
443929
8.11.2015 Dobrý večer všem!Právě jsem se dozvěděla že mám na fler stále aktivní obchůdek.Mou vinou nebyl řádně pozastaven.Všem se tedy dodatečně omlouvám! Obchůdek bude uzavřen.Děkuji za pochopení.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.