Profil uživatele
VladkaBU
Prodávající
Kladno
Registrace: 3.2.2009

Jmenuju se Vlaďka, jsem z Kladna, pocházím z malé vesničky Slatina a ručním pracem se věnuju od 14 let. Začala jsem plést, vyšívala jsem nejdřív plným stehem, pak přišlo na řadu i richelieu a nejvíce mě uchvátila křížková výšivka. Postupně pletení ustoupilo kvůli krční páteři do pozadí, až vymizelo úplně, dodnes mám richelieu výšivky schované a křížkově vyšívané obrazy visí v ložnici nad postelí. Svoji práci jsem si neuměla představit jinak než jako administrativní pracovník. Jenomže na mateřské dovolené jsem prvně zabalila ozdobně dárek a od r.2005 se zabývám vším, co se balení dárků týče. Postupně jsem začala tvořit přáníčka technikami quilling, pergamano a tea bag folding.

image             image

Pergamano jsem se dlouho bála zkusit, že to bude těžké, ale pak jsem této technice naprosto propadla. Ráda tvořím pergamanová přáníka, ale také i touto technikou zdobím svíčky, což mě baví a svíčka ozdobená pergamanovou košilkou může být i krásný dárek. Již proběhly tři úspěšné internetové školičky, z nichž jedna se nachází právě zde na Fleru. Přihlásit se můžete stále.

image                  image

K Tea Bag Foldingu mě přivedla kamarádka, která se jen o této technice zmínila. Jakmile jsem našla stránky, ihned mě zaujala. Složením jednotlivých dílků vznikají stále nové obrazce. Podobá se kaleidoskopu. A jelikož mě lidé hodně čajovými sáčky zásobují, nechci na nich vydělávat. Rozhodla jsem se proto výtěžek z jejich prodeje darovat na konci roku Dětskému domovu Kladno. Navštivte zde na Fleru moji bezplatnou školičku (Začínáme s čajovými sáčky), naučíte se nejrůznější druhy skládání a podpoříte tak dobrou věc. Naleznete ji v klubech :-)

image          image

Dalším mých velkých koníčkem je quilling. Z úzkých proužků papíru se vykouzlí jemná krása.

image        image

Způsob dopravy
přáníčka a obálky na darování peněz posílám obyčejně, při větším množství zboží je třeba počítat s tím, že i poštovné se zvedá. V tomto případě Vám pošlu zprávu
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.