Profil uživatele
Vratislava1
Prodávající
Mělník
Registrace: 4.7.2011

 

Milý zákazníci, rozhodla jsem se, pro lepší přehlednost,  nabízet moje šperky, tvořené technikou gizmo, v samostatném profilu.

Kolekce : " Thousand spires " je plná spirálek, zatáček a zákrut. Jednoduše složitá i složitě jednoduchá. Sama ji moc ráda nosím, protože naušničky, přívěsky i brože zaujmou na první pohled a nikdo jiný je nemá  :-))

 Na fleru nabízím své zboží HLAVNĚ POD  JMÉNEM WRTULKA !,tak tam nezapomeňte nahlédnout. Najdete tam hodnocení již prodaných naušniček a přívěsků z této kolekce !!

 

 

Vratislava...staňte se královnou všedních dní ! 

Kolekce šperků " Thousand spires " je mým autorským dílem. Najdete v ní originální tvar i zpracování, vše podle vlastního návrhu.

Prosím respektujte autorská práva. děkuji.

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Unported

Způsob dopravy
Zboží posílám prostřednictvím české pošty jako doporučené zásilky. Nad hodnotu 500 Kč připojišťuji. Snažím se zboží odeslat do 3 pracovních dnů od přijetí platby na účet. Mimořádně je možné domluvit si i osobní předání v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím