Profil uživatele
VšeUměl
Prodávající
Hrabětice
Registrace: 7.10.2011

Vítejte na mém profiluÚsměv

Po delší odmlce se opět vracím na fler. Mezitím se moje skříně a šuplíčky naplnily dřevěnými výrobky z mé dílny a s některými bych se chtěl podělit i s Vámi. Postupně sem budu přidávat další mé kousky, snad se budou aspoň trošku líbit.

 

Moje přezdívka VšeUměl zní možná trošku troufale nebo snad nafoukaně, nicméně bych Vás chtěl přesvědčit o tom, že tomu tak ve skutečnosti není. Neříkám si tak proto, že jsem pobral všechnu moudrost světa, ale proto, že mě baví tvořit. Tvořit a hrát si - se dřevem, kovem, kameny. Baví mě zkoušet nové techniky, učit se nové postupy. Baví mě se dívat jak z kusu dřeva, který měl skončit v kamnech, pomalu vzniká nový tvar, nový šperk. Baví mě kontakt s přírodním materiálem, beru ho jako krásný a nutný relax v této uspěchané a stresem zahlcené době. Moje tvorba je tedy pouze koníček, neberu ji jako zdroj obživy.

V mé nabídce najdete převážně náhrdelníky. Zatím "pouze" ze dřevin českých luhů a hájů, postupem času bych chtěl ale zkusit i dřívka exotičtější. Na moje výtvory používám přírodní mořidla, nebo je ponechávám v původních barvách a napouštím včelím voskem.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím