nákup pouze do konce června - obchod se ruší, výprodej materiálu - všechny ceny poníženy o 30%
Profil uživatele
weru.n-materiál
Prodávající
Štětí
Registrace: 20.4.2010

Vítejte v "hrabárničce" s tvořivým materiálem.

Možná mne již znáte jako uživatele weru.n ze zdejšího serveru a pokud ne, budu ráda, když můj šperkařský profil weru.n též navštívíte.

Zde nabízím takové korálky a komponenty, ze kterých sama ráda tvořím. Pokud je však něco, co byste v mém obchůdku rádi viděli, napište a poroučejte, třeba vás uspokojím :-)

PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ MIN. 1000KČ JE POŠTOVNÉ ZDARMA!

Tak přeji mnoho zdaru při vašem tvořeníčku =)

... a nyní otevírám nový obchůdek,

a tak se můžete podívat i vy jak weru.n šije :-)

{#emotions_dlg.rose2}

LÍBÍ SE VÁM MŮJ MATERIÁL A CHTĚLI BYSTE NAKUPOVAT SE SLEVOU?

POKUD NAKOUPÍTE V MÉM OBCHŮDKU ZA VÍCE NEŽ 3000KČ BEZ POŠTOVNÉHO (OBJEDNÁVKY SE SČÍTAJÍ, TAKŽE POKUD JSTE NAPŘÍKLAD NAKOUPILI 10KRÁT ZA 300, MÁTE NÁROK NA SLEVU), NAPIŠTE SI O JEDNORÁZOVÝ SLEVOVÝ KÓD VE VÝŠI 10%

DOSÁHNE- LI VŠAK SOUČET VŠECH VAŠICH OBJEDNÁVEK U MNE HODNOTY 5000KČ BEZ POŠTOVNÉHO, MÁTE NÁROK NA PERMANENTNÍ SLEVU 10% (OD TÉTO CHVÍLE TEDY BUDETE U MNE NAKUPOVAT VŽDY ZA NIŽŠÍ CENY). NAPIŠTE SI O SVÉ KÓDY!

{#emotions_dlg.rose2}

A ještě jedna informace na závěr - fakturu vystavuji na požádání v elektronické podobě, vy si ji můžete kdykoli otevřít a vytisknout. Pokud si žádáte fakturu tištěnou, prosím uveďte již v poznámce objednávky před její expedicí.

P.S. Pokud se vám líbí můj avatar a hlavička, a chcete-li mít také něco originálního a krásného na svém profilu, obraťte se na Dythree, která je velmi šikovná, milá, ochotná, trpělivá a vůbec prostě nejlepší!!!

 

TOPlist

Způsob dopravy
Českou poštou, pečlivě zabaleno, doporučeně. Snažím se odesílat co nejdříve po připsání platby, ale přes týden ne vždy stihnu připravit zásilky. Jistota je víkend a pondělní odeslání. Cena poštovného od února 2018 je 55Kč, obyčejně po předchozí zkušenosti nezasílám. Na dobírku taktéž ne. Nad 1000Kč máte dopravu zdarma.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
730754
22.6.2018 vzhledem k rušení obchůdku máte nyní poslední možnost objednávky a přidáváme akci - objednejte a získáte navíc zboží v hodnotě vaší objed. (při platbě 500Kč dostanete k obj. dárek v hodnotě 500Kč)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.