obchod se ruší, výprodej materiálu - všechny ceny poníženy o 30%
Profil uživatele
weru.n-materiál
Prodávající
Štětí
Registrace: 20.4.2010

Vítejte v "hrabárničce" s tvořivým materiálem.

Možná mne již znáte jako uživatele weru.n ze zdejšího serveru a pokud ne, budu ráda, když můj šperkařský profil weru.n též navštívíte.

Zde nabízím takové korálky a komponenty, ze kterých sama ráda tvořím. Pokud je však něco, co byste v mém obchůdku rádi viděli, napište a poroučejte, třeba vás uspokojím :-)

PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ MIN. 1000KČ JE POŠTOVNÉ ZDARMA!

Tak přeji mnoho zdaru při vašem tvořeníčku =)

... a nyní otevírám nový obchůdek,

a tak se můžete podívat i vy jak weru.n šije :-)

{#emotions_dlg.rose2}

LÍBÍ SE VÁM MŮJ MATERIÁL A CHTĚLI BYSTE NAKUPOVAT SE SLEVOU?

POKUD NAKOUPÍTE V MÉM OBCHŮDKU ZA VÍCE NEŽ 3000KČ BEZ POŠTOVNÉHO (OBJEDNÁVKY SE SČÍTAJÍ, TAKŽE POKUD JSTE NAPŘÍKLAD NAKOUPILI 10KRÁT ZA 300, MÁTE NÁROK NA SLEVU), NAPIŠTE SI O JEDNORÁZOVÝ SLEVOVÝ KÓD VE VÝŠI 10%

DOSÁHNE- LI VŠAK SOUČET VŠECH VAŠICH OBJEDNÁVEK U MNE HODNOTY 5000KČ BEZ POŠTOVNÉHO, MÁTE NÁROK NA PERMANENTNÍ SLEVU 10% (OD TÉTO CHVÍLE TEDY BUDETE U MNE NAKUPOVAT VŽDY ZA NIŽŠÍ CENY). NAPIŠTE SI O SVÉ KÓDY!

{#emotions_dlg.rose2}

A ještě jedna informace na závěr - fakturu vystavuji na požádání v elektronické podobě, vy si ji můžete kdykoli otevřít a vytisknout. Pokud si žádáte fakturu tištěnou, prosím uveďte již v poznámce objednávky před její expedicí.

P.S. Pokud se vám líbí můj avatar a hlavička, a chcete-li mít také něco originálního a krásného na svém profilu, obraťte se na Dythree, která je velmi šikovná, milá, ochotná, trpělivá a vůbec prostě nejlepší!!!

 

TOPlist

Způsob dopravy
Českou poštou, pečlivě zabaleno. Snažím se odesílat co nejdříve po připsání platby, ale přes týden ne vždy stihnu připravit zásilky. Jistota je víkend a pondělní odeslání. Základní poštovné (dodání doporučeně, hodnota obj. do 680Kč) je 47Kč, pokud je hodnota vaší objednávky do 100Kč, můžete zvolit zaslání obyčejně za 20,- (na vlastní zodpovědnost). Větší objednávky odesíláme jako cenné psaní za 60Kč, objednávky od 1000Kč s platbou předem mají nárok na dopravné zdarma. Na dobírku zasíláme pouze spolehlivým registrovaným uživatelům.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
582858
27.12.2016 Všem zákazníkům přejeme, ať vaše ruce v příštím roce nezahálí a vaše výrobky se líbí...poslední letošní vklady zboží: naskladněny řetízky metrážové
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.