Profil uživatele
WildSpirit666
Prodávající
Mariánské Lázně
Registrace: 25.12.2009

Zdravím.

Tento server jsem objevila víceméně náhodou, ale již na první pohled mne zaujal. Líbí se mi již ten nápad - umožnit lidem prodávat a nakupovat výtvory tvořené vlastní rukou. Sama se umění věnuji již odmala (nyní hlavně fotografie, když je čas tak kresba či malba) a několikrát mne napadlo své umění nějak uplatnit - ne však profesionálně. Teď se mi naskytla ta možnost podělit se o své práce s okolním světem (a stejně tak sdílet i práce ostatních).

Doufám tedy, že se vám budou mé výtvory líbit, případně až natolik, že je budete chtít mít doma :). Své kresby mívám většinou ve formátech A4, nezarámované, ale po dohodě je nechám zarámovat (za příplatek aneb nic dnes není zadarmo) jak jen budete chtít. Fotografie budu nechávat tisknout v libovolných formátech na kvalitní fotopapír, stejně platí nabídka o zarámování.

 Budu se těšit na vaše ohlasy, názory, rady, zkušenosti a především na společný obchod! :)

Způsob dopravy
Doporučeně přes Českou poštu. Zboží - nezarámované vkládám do folie a tvrdého papíru, posléze do velké bublinkové obálky. Zarámované opatřím tak, aby se nepoškodilo.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím