Profil uživatele
Ykam
Prodávající
Předklášteří
Registrace: 1.2.2010

Vítejte v mém obchůdku!

Vážím si toho, že jste ke mně zavítali. Chci Vám nabídnout něco originálního - ať už elegantního nebo vtipného. Snažím se, aby každý výrobek měl duši, která se i s ním přenese do Vašeho života.

Pod  značkou Ykam nabízím šperky a příbory především z polymeru (fima, cernitu apod.), ale také korálků, drátků, knoflíků a všeho co se najde...

Pokud budete s mými výtvory spokojení, bude velice ráda, když se do mého obchůdku vrátíte a doporučíte jej svým přátelům. :)

Pokud Vás cokoliv ohledně výrobků zajímá, rádi byste jinou barvu nebo počet, přejete si něco vyrobit na zakázku, potřebujete háčky do uší z chirurgicé oceli... prostě cokoliv. Neváhejte napsat a určitě se nějak domluvíme. :)

A něco málo o mně:


Jsem studentka třetího ročníku vysoké školy. Vyrábím a tvořím už od mala a moc ráda objevuji a zkouším nové techniky. Tvoření mě moc baví a je pro mě určitým druhem relaxace. Jednoho dne jsem si řekla, že už mám výrobků tolik, že nemám šanci je unosit a tak jsem se je rozhodla prodávat.

Pokud byste se rádi dozvěděli více, ať už o mě, mých nápadech nebo konkrétních výrobcích, můžete sledovat můj blog: https://www.fler.cz/blog/ykam


 

Způsob dopravy
Zásilky posílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Křehčí výrobky jsou zabaleny v obálce s bublinkovou fólií, ty co to nevyžadují jsou v obyčejné obálce. Pokud máte cestu do Brna, můžeme se přes Fler poštu domluvit na osobní předání, ať nemusíte platit poštovné. ;)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
216866
25.12.2013 Krásné a klidné prožití vánočních svátků a odhodlaný vstup do Nového roku!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím