Profil uživatele
YunaAH
Prodávající
Praha 4
Registrace: 10.11.2014

Ráda bych všechny upozornila, že obrazy, které maluji jsou ve skutečnosti mnohem hezčí a více 3D, než na fotografiích. 

Všechny své obrazy maluji s láskou pro lidi, aby viděli něco co je i jejich součástí. Jsou to příběhy, které sami jistě znáte, které vás uchvátí, je v tom láska, je v tom plno pocitů, je v tom všechno, co jste vy. Obrazy ode mě jsou víc, než jen plátno a barvy a to víc, vy můžete získat také. Díky tomu se mé obrazy šíří do světa, jsou například známé v Indii i Arabských státech. Nosí štěstí a vnáší harmonii, klid a lásku do Vašeho domova. Mé obrazy jsou zároveň Vaším proroctvím. Cokoli v nich najdete a budete chtít, bude Vaše. Jsem tu proto, že vám pomáhám dělat krásnější domov, harmoničtější domov a díky obrazům ode mě máte zaručenou denní dávku krásy z tohoto světa, ale zároveň se tím stáváte originální.

Způsob dopravy
Česká pošta, bublinková folie, skart, karton, krabice
Obchodní podmínky

Platební podmínky

  1. Kupující je povinen zboží uhradit hotově na místě při osobním odběru na adrese prodávajícího nebo předem převodem příslušné prodejní ceny za zboží na účet prodávajícího, v tomto případě je zboží vyexpedováno, až po připsání prodejní ceny na účet prodávajícího.
  2. Informace k úhradě prodejní ceny obdrží kupující ve podobě proforma faktury.

Reklamace

  1. Kupující je povinnen dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o zjištěných vadách do tří dnů od převzetí informovat prodávajícího a to e-mailem. Je nutný popis a rozsah vady.
  2. V případě zjištění poškození přepravního balení ihned zkontrolujte dílo a sepište rozsah poškození a nechte podepsat dopravcem (nejlépe i nafoťte). Ihned nás o této skutečnosti informujte!
  3. Reklamované zboží musí být doručeno do místa podnikání prodávajícího. Prodávající vyřídí uznanou reklamaci náhradním plněním, slevou nebo vrácením peněz dle obchodního zákoníku. Vše záleží na jedinečnosti uměleckého díla a možnostech jeho majitele.
  4. Prodávající nezodpovídá za vady způsobené nesprávným použitím, skladováním, vnějšími událostmi a nesprávnou manipulací kupujícího, za škody vyplývající z provozu produktů a funkčních vlastností. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
805992
5.5.2019 Tak jsem se 2 roky po zážitku blízkém smrti dávala dohromady. :) Po odmlce konečně něco přidávám https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím