Omlouvám se, ale z časových důvodů nejsem schopna plést na zakázku. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
Žabkaaa
Prodávající
Pečky
Registrace: 18.12.2009

Vítejte v mém pleteném světě!

Pletu pro radost sobě i Vám Smějící se. Jsem zaměstnaná mamina 3 dětí, takže času tolik není, ale pletení je můj největší a vlastně i jediný koníček ... Nesmírně ráda si pořizuji nová a nová barevná klubíčka, zkouším a vymýšlím, co z nich vznikne. Veškeré mé pletené čepice jsou BEZEŠVÉ - pletu je dokola, takže nikde není patrný žádný šev.

Že mám barvy ráda, je, doufám, z mé nabídky patrné. Pokud Vás u mne cokoliv zaujme, bude mi potěšením Usmívající se. Každý kousek je jediný a neopakovatelný originál, ve kterém nepotkáte nikoho jiného.

Budete-li si přát zhotovit nějaký kousek na zakázku, cena se může kvůli extra objednávce přízí navýšit a jsem nucena Vás požádat o platbu předem, teprve po uhrazení objednám materiál a pustím se do práce - vše domluvíme vnitřní Fler poštou.

Potěší mne, když budu mít zpětnou vazbu, abych věděla, zda jste spokojeni. Jako prodávající hodnocení vždy ráda oplatím. V roli nakupující píši hodnocení jako první.

Mé všechny již prodané kousky si můžete prohlédnout zde. Samozřejmostí je nekuřácké prostředí a žádné zvířecí alergeny.

Více o mnou používaných přízích se můžete dočíst v blogu.

V poslední době jsem si moc oblíbila ručně předené a barvené merino příze .

Na mém druhém profilu nabízím klubíčka zcela nová, přebytky, které nevyužiji a zbytky nových a nepáraných klubíček pro Vaši další tvorbu.

V případě nákupu z obou mých profilů současně platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, které upřesním vnitřní poštou.

Po předchozí domluvě je možné si vybrané modely osobně vyzkoušet nebo převzít v Úvalech (okr. Praha-východ) nebo Pečkách (okr. Kolín) - zde o víkendech.

Mám účet u Fio banky, příjem €URO bez poplatku.

Pokud byste potřebovali s odesláním platby počkat, prosím Vás o upozornění již při objednávce. Domluva samozřejmě možná Usmívající se.

Přiložení faktury ke každé objednávce je samozřejmostí.

Těším se na Vaše objednávky .

 Návštěvy počítány od 15.10.2012:

Silvie

TOPlist

 

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky prodejci na www.fler.cz/zabkaaa stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Silvie Žabová, IČ 01324705,  na www.fler.cz/zabkaaa prostřednictvím internetového obchodu. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Kupující je o potvrzení informován vnitřní poštou fler.cz a zprávou na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou fler.cz  a zprávou na svou e-mailovou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit a to i bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího vnitřní poštou fler.cz.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Ta je buď vložena v balíčku v tištěné podobě nebo elektronicky ve formátu PDF - kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle český kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího vedený u Fio banky, zahraniční kupující má možnost zaplatit v eurech na stejný bankovní účet. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. O odeslání spolu s podacím číslem zásilky pro její možné sledování je kupující informován vnitřní poštou Fler.cz.

5.3. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, cenný balík, případně balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Pokud je odesláno jako balík do ruky, poskytne prodávající telefonní číslo kupujícího doručovací společnosti pro možnost zaslání SMS zprávy o dodání zásilky.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2014.

Způsob dopravy
° Česká pošta - do hodnoty 500,- Kč doporučená zásilka 50,- Kč. Cenný balíček (nad 500,- Kč) činí 105,- Kč ° Zboží balím do plastové obálky, při objemnější zakázce do krabice "co dům dal" ° Na dobírku nezasílám °
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.