Labradorit ve čtyřlístku – ideální léčitel, ochránce a průvodce životem ….Kdo by si nepřál mít u sebe tichého rádce, který pomůže v každém rozhodování. Labradorit je mystický kámen, který pomáhá na všech úrovních bytí a vědomí. Může být průvodcem a přítelem za každé situace. Kdykoliv se do něho zakoukáte, vždy najdete odpověď či inspiraci… nebo aspoň uklidnění nad krásou, kterou stvořila matka Příroda. Tento božský kámen je pokaždé trošku jiný, má mnoho tváří, ale všechny jsou pravdivé, stejně jako sama lidská duše.

Základním prvkem cínovaného přívěsku je vyleštěný kabošon  labradoritu ve tvaru kapky, úžasného minerálu s hladkým povrchem a krásnou celoplošnou měňavou hrou modrých odstínů (labradorescencí). Leštěný kabošon je zakomponovaný do čtyřlístku. Kámen je průhledný, v některých polohách je labradorescence výraznější, z bočního pohledu méně. Vnější rozměr čtyřlístku je 4 x 4 cm. Navléknuto na černé lesklé syntetické eko-kůži, v celkové délce 55 cm, včetně zapínání na karabinku.

Zhotoveno ručně, podle vlastního autorského návrhu, z měděných drátků, za použití atestovaného bezolovnatého cínu se stříbrem. Přívěsek je patinovaný, leštěný a povrchově ošetřený antioxidantem. K dispozici je tento jediný kus.

Kupujete registrovaný originální autorský výrobek na fotografiích, v dárkové krabičce, s doporučením na užívání, ošetřování a čištění.

.................................

Celá nabídka mých autorských cínovaných šperků je zde (klik): Tiffany

.............................…

LABRADORIT – pomáhá, léčí, inspiruje a harmonizuje

Labradorit může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje nejistotu a posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Labradorit je minerál ze skupiny živců. Patří ke skupině plagioklasů a je typický svým mnohobarevným leskem (tzv. labradorescence - brilantní měňavá hra barev s kovovým leskem, vzniká interferencí a odrazem světla na mikroskopických lamelách uvnitř minerálu). Charakteristické místo výskytu leží poblíž města Nain v oblasti Labrador v Kanadě, kde ho roku 1770 nalezl a poprvé pojmenoval český misionář, páter Adolf.  Pro svůj atraktivní vzhled se někdy používá ve stavebnictví pro obklady interiérů (zdroj:Wikipedie)

Labradorit je kámen proměny, když mu věříte, můžete se měnit směrem k lepšímu, povede ke zdolání problémů, splnění úkolů, řešení potíží…, anebo můžete mít jen krásný kousek přírody, který podpoří vaši osobnost, jen tak …

Kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
,
extravagantní
Určení:
ženy
Materiál:
bižuterní kov
,
ostatní
Minerály a ostatní:
labradorit
Sdílet:
prodejní cena
Cena není dostupná
Prodáno 2.10.2018
Zboží je nedostupné.
Informace
« »
Informace o zboží
Prodejce: evacernoskova
Katalogové č.: 9880008
Vloženo: 16.9.2018
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím