Středem cínovaného přívěsku je malé leštěné srdíčko drahokamu larimar, novodobého klenotu neskutečné barevnosti i historie, v top kvalitě. Cínované prvky jsou inspirované podmořskými vlnami a kouzelným podmořským světem.

Celý přívěsek ve tvaru srdce má vnější rozměr 4 x 3 cm (měřeno v nejširších místech). Srdíčko je zavěšené na řetízku z chirurgické oceli, se zapínáním na karabinku. Celkový obvod závěsu i se zapínáním je 48 cm.

Přívěsek je zpracován ručně, bez použití hotových komponentů, z postříbřených a cínovaných měděných drátků, podle vlastního autorského návrhu, za použití atestovaného bezolovnatého cínu se stříbrem. Povrch cínu je bez patiny, připomíná stříbro, je leštěný a povrchově ošetřený antioxidantem. Všechny části přívěsku jsou zcela hladké. K dispozici je tento jediný kus.

Kupujete registrovaný originální autorský výrobek na fotografiích, v dárkové krabičce, s doporučením na užívání, ošetřování a čištění. Posílám velmi dobře zabalený, pojištěný, jako cenné psaní.

Pozn.: Samotný kámen, srdíčko, je zcela nepoškozen, pečlivě vybroušen a vyleštěn z pohledové přední strany. Hmotnost drahokamu je 6 g.

………………

Celá nabídka mých autorských cínovaných šperků je zde (klik): Tiffany

.............................……………………………………..

Přisuzované léčivé a harmonizující účinky larimaru

Larimar se řadí mezi léčivé kameny ,,new age". Je to duchovní kámen evoluce Matky Země. Jako zemský léčivý kámen podporuje vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Podporuje rozvoj intuice, spojuje nás se světem andělů, víl, delfínů a jednorožců. Vyzařuje a podporuje lásku, klid a vyrovnanost. Uvádí tělo, mysl i duši do klidu a harmonie. Spojuje nás se světem vysokých a jemných duchovních vibrací. Léčí srdce a jeho traumata, odstraňuje pocit viny, odbourává strach, zbavuje depresí, transformuje negativní energie a entity. Je to kámen meditace, lásky, pravdy, soucítění, evoluce. Přirozenou cestou podporuje duchovní růst, vede nás správnou cestou životem. Na fyzické úrovni podporuje samoléčebné procesy těla, léčí hlavu, krk, tepny, zbavuje tělo bolestí, zmírňuje astma, posiluje kosti.

Kámen andělů, delfínů a nového milénia - LARIMAR (zajímavosti)

Larimar pochází z jediného místa na světě, jeden kilometr velkého naleziště, které se nachází v Dominikánské republice. Toto naleziště bylo „znovu“ objeveno v roce 1974. Larimar se dobývá ručně, pomocí tradičních pomůcek, bez trhavin, z hloubek kolem 300 metrů a často se nedobývá vůbec, protože doly jsou zdevastované a zaplavené vodou, neboť se jedná o oblast častých hurikánů a bouří. Přestože se geologicky jedná o pektolit, minerál sopečného původu, který se nachází na mnoha místech po celém světě, larimar přezdívaný ,,kámen andělů, delfínů, ... kámen z Atlantidy" je jen jeden. Žádný pektolit nemá tuto modravou či zelenkavou a bílou kombinaci barev, jež připomíná mořskou pěnu, svět pohádek, víl a tajemných andělských světů.

Krásná barva larimaru se až zázračně podobá barvě zeleno-modrého moře ve vodách Karibiku. Jméno larimar je registrováno pouze pro tento modrý pektolit z Dominikánské republiky. Již dnes se prodává jako nádherný šperkový kámen za vysokou cenu a předpokládá se, že jeho cena bude v budoucnu stále stoupat, protože se odhaduje, že do 8 až 10 let bude ložisko vytěženo…

Zajímavé je, že to byl právě známý mystik, věštec, ,,spící prorok" Edgar Cayce, který už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového, nebesky modrého kamene, léčivého kamene Atlantidy, který bude nalezen v Karibiku. Sem totiž věštec situoval bájnou Atlantidu.

Kategorie:
Barvy:
Určení:
ženy
Sdílet:
prodejní cena
Cena není dostupná
Prodáno 13.4.2019
Zboží je nedostupné.
Informace
« »
Informace o zboží
Prodejce: evacernoskova
Katalogové č.: 10241970
Vloženo: 19.1.2019
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím