Domů Zboží Od almabe

Cestičky - achát stromečkový

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 10231012
Zobrazení: 480x
Vloženo: 16.1.2019
Počet srdcí: 28x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.

Cínovaný šperk je vytvořen z velkého valounu achátu stromečkového. Kámen je matný, barvy slonové kosti, ve které probíhají tmavě zelené cestičky. Nad ním se vypíná  exotická květina s poupaty z červeného pravého korálu.

Celý šperk měří   6,5 cm na výšku a 5,5 cm na šířku. S ohledem na velikost kamene je šperk těžší.

Zadní strana kamene je placatá, takže šperk dobře "sedí", neodstává. 

Šperk je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.

Zavěšen je na černé kulaté kůži v délce 45 cm +  prodlužovací řetízek, se zapínáním na karabinku. 

Stromečkový achát má receptivní energii a náleží elementu země. Je silně spjat s přírodou, má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Přitahuje bohatství, štěstí, nové přátele a zajišťuje dlouhověkost. 

Stromečkový achát ukáže člověku jak nahlédnout do svého nitra a jak své nitro přijmout. Dovoluje mu pospojovat všechny své vnitřní pocity a vnímat je jako jeden celek. S pomocí tohoto kamene objeví časem člověk svou skutečnou podstatu. Achát stromečkový mnozí považují za kámen, který přináší hojnost. Pomáhá člověka spojit se zemí a vytváří kolem něj příjemné prostředí plné míru a klidu. Dodává také vůli, vytrvalost, cílevědomost.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--