Domů Profil prodejce almabe
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 5, ČR
  • 1652 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (644) 100%
Nadšenci: 855
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1652
Registrace: 12.1.2012
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.

almabe

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

                                              almabe 

         je zkratkou mého jména Alena Marie Benešová.

         Virtuální obrázek šaška (avatar) je mým průvodcem od doby, kdy jsem se zabývala tvorbou látkových hraček a objevila Fler.

       Převážná část mé současné tvorby jsou cínované šperky  s kameny - minerály, zejména proto, že minerály obdivuji a sbírám mnoho let. Nevyhýbám se ani fosiliím a perlám. Minerály mne okouzlují nejen rozmanitostí barev a tvarů ale i tím,  že jsou starší než lidstvo samé. Byly tady dávno před námi a je v nich zapsána historie planety. Jsou krásné a elegantní. Dva naprosto stejné minerály neexistují. Některé hýří barvami, jiné jsou průsvitné a některé v dlaních dokonce hřejí.

         Snažím se při tvorbě šperku spojit "přání" kamene s mou fantazií, aby výsledný šperk měl náladu, energii a duši. 

       Cínované šperky vytvářím  měkkým pájením. Tvorba je zcela ruční práce, na začátku je jen cín, měděný plech, drát – složení Sn, Ag, Cu.

        Pro práci s drahými kovy jsem registrována u puncovního úřadu. Veškeré mnou vyrobené šperky se stříbrem   jsou podle puncovního zákona  řádně označeny ryzostním číslem 925.

      Každý šperk je neopakovatelný originál chráněný Zákonem o právu autorském a právech souvisejících  č.121/2000 Sb. , v platném znění. Sériovou výrobou se nezabývám.

   Šperky jsou  řádně ošetřeny antioxidantem určeným pro tuto techniku. 

     Šperky posílám pečlivě zabalené, prostřednictvím Zásilkovny nebo České, resp. Slovenské pošty, po připsání peněz na bankovní účet. Číslo získáte při potvrzení objednávky. 

    Potěší mne, pokud vás moje šperky osloví a ráda potvrdím vaši objednávku.  Budete-li potřebovat, ptejte se,  odpovím. 

       Děkuji za váš čas ♥.  Budu se těšit na vaši další návštěvu.

                                                                                    Alena 

Na tomto profilu používám krom materiálů z běžných bižuterijních kovů také komponenty ze stříbra Ag 925/1000, v souladu s puncovním zákonem:

 

       

Způsob dopravy
Zasílám Českou poštou jako psaní doporučené nebo psaní cenné. Využívám též služeb Zásilkovny přes Fler poštu a to dodáním na výdejny Zásilkovny nebo na adresu příjemce. Pro zákazníky ze Slovenska zasílám vždy přes Českou poštu, kde základní poštovné a balné činí 200Kč, při větší hmotnosti zásilky nebo ceně zboží bude poštovné upraveno podle tarifů České pošty. Na dobírku nezasílám.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od almabe

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--