Domů Zboží Od almabe

Chalkopyrit - apačské zlato - RARITA !!!

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 10905732
Zobrazení: 314x
Vloženo: 28.9.2019
Počet srdcí: 24x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.
Cínovaný šperk je vytvořen z kabošonu chalkopyritu, velikosti 2,8 x 2 cm. Název pochází z řeckých slov chalkos – měď a pyr – oheň, přestože mědi je tam obsaženo minimum. Jinak  též nazývaný apačské zlato, podle naleziště v USA v horách. Zlatý chalkopyrit tvoří povlak a vrostlici do jiných hornin. V tomto případě se jedná o skoryl nebo obsidián.

Jeho barvy  evokují vznešenost a eleganci.

Celkově špek měří na výšku 5,5 cm a na šířku 4,5 cm.
Šperk je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.
Šperk je zavěšen na náhrdelníkové  ocelové obruči platinové barvy, se šroubovacím uzávěrem.  Obruč má průměr 15 cm,  dobře kopíruje dekolt a tudíž neodstává.

Chalkopyrit je velmi mystickým kamenem, jenž silně zvyšuje vnímavost a schopnosti svého majitele. Přivádí nekonečnou vesmírnou energii  do vašeho vědomí. Podporuje zvědavost, zkušenost,  přání rozumět životu, zlepšuje dar pozorování a systematické myšlení. 

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--