Menu
--
Domů Zboží Od almabe

Decentní (opál dendritický)

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Nejsou k dispozici, kontaktujte prosím prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 10493264
Zobrazení: 246x
Vloženo: 14.4.2019
Počet srdcí: 21x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.

8Cínovaný šperk  je tvořen jedním velikým kamenem dendritického opálu - leštěným přírodním plátkem -  o rozměrech 4,5 x 3  x  0,5 cm !!! Kámen je velmi zajímavý svou mléčně bílou barvou, jemně prorostlou dendrity (stromečky) manganu.  Počítá se mezi drahé kameny. Je to vskutku fascinující přírodní kámen.

Druhou dominantou šperku je velká říční perla, která měří 3 cm na délku !!! 

Šperk celkově měří 6,5 cm na výšku  a 3,5 cm na šířku.

Šperk je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.  

Je zavěšen na ocelové obruči stříbrné barvy o průměru 14 cm, se šroubovacím uzávěrem. Obruč dobře kopíruje dekolt, neodstává.

Opál je znám jako kámen naděje a štěstí. Věrným partnerům přináší lásku a štěstí. Má sílu upravit nevyrovnané emoce a zvyšuje lidskou sebedůvěru.  Je velice silným krystalem, který má vliv na karmu. Učí nás, že vše, co vyšleme, se nám vrátí zase zpátky a to v dobrém i zlém. Rozvíjí psychické síly, přináší optimismus a zesiluje pozitivní charakterové vlastnosti. 

Dendritický opál nazývaný také keříčkový  nebo stromečkový je jednou z odrůd opálu. Dendrity jsou malé krystaly nebo krystalová zrna tvořená oxidy, většinou tmavé barvy, které tvarem větvení připomínají stromy, keře nebo listy kapradí.

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Uložit
Zpět
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím