Deník Bianca 7.

Elegantní deník v shakespearovském duchu je vázaný historickou renesanční vazbou, obsahuje 200 stran bílého papíru ve formátu A6. Příjemný dojem dotváří luxusní předsádka z barevného papíru.

Desky z kvalitní hověziny (dovoz Itálie) zdobí stehy ušité voskovanou dratví. Jednoduše se zavazuje pomocí krásné barevné stuhy. Hledáme krásu v jednoduchosti.

Kvalitní bílý papír vyšší gramáže (100g) doporučujeme pro psaní perem, kresbu tuší, tužkou,  pastelkami, ... Neprosvítá. Nepropouští. Udrží tajemství.

Každý výrobek z naší dílny je ručně vyrobený číslovaný originál. Pokud si vyberete deník podle fotografie již prodaného zboží, rádi Vám jej na přání ušijeme. Svým zákazníkům vždy vycházíme maximálně vstříc. Vlastnosti nového deníku se mohou v detailech mírně lišit od původních fotografií (v závislosti na vlastnostech materiálu). Budete mít prostě svůj originál. Dodací lhůta je cca 1 týden.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Velikost:
A6
Styl:
elegantní
,
městský
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
15.64 €
doprava
Poštovné a balné: 7.20 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené7.20 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Papírie
  Katalogové č.: 9131357
  Počet zobrazení: 7x
  Vloženo: 12.12.2017
  Počet udělených: 6x