Esíčko

Přívěšek ze dřeva dubu, který je plný sil a ciltlivější lidé s ním živě komunikují... dub od Hájovny u Bolíkova (Bolíkov-Cizkrajov)

Povrch upraven a ošetřen směsí thungového a světlicového oleje.
Závěsy z chirurgické oceli, která je vhodná pro většinu alergiků. Obruč z bižuterního kovu.

Velikost: výška dřevěné části 54 mm, šířka 23 mm.

Stvořením dubu se přírodě podařil zázrak. Jeho nádherný vnější zjev plně odpovídá bytosti tohoto stromu. Pevně a hluboce zakořeněn, se svým krátkým, jakoby býčím tělem, silnými, elegantně rozmáchlými větvemi a široce rozloženou korunou vzdoruje dub staletím. Má v sobě  velikou, nezničitelnou životní sílu a výdrž. Dub byl posvátným stromem našich předků a byl vždy považován za strom s velkými léčebnými účinky. Není nad kontakt s živým stromem, ale i z jeho dřeva lze čerpat mnohé z jeho energií. Dub podporuje harmonii ducha a těla. Keltové s dubem spojovali schopnost a sílu být sám sebou. Pomocí dubu se učíme přijímat svůj vlastní osud a poznávat lásku, která je za vším. Učíme se také jít životem s vědomím, že každá obtíž v sobě skrývá i šanci a že právě na překážkách se životní síla dokáže rozhořet jasným plamenem. Dub nás také učí, že je docela v pořádku dělat chyby. Život nikdy nezáleží na jednom jediném správném rozhodnutí. Keltové přiřadili dubu významný den roku - den jarní rovnodennosti, 21. březen. V den dubu se narodil například skladatel nesmrtelné hudby Johann Sebastian Bach.

Z knihy Enertree Léčivá energie stromů (Peter Salocher a Dieter Buchser) a z knihy O lidech, času a stromech - Keltský stromový kalendář (Michael Vescoli)

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
pro volný čas
,
přírodní
Určení:
muži
,
ženy
,
unisex
Materiál:
nerezová ocel
,
chirurgická ocel
,
dřevo
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
6.81 €
doprava
Poštovné a balné: 4.23 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené4.23 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: tree
Katalogové č.: 9276231
Počet zobrazení: 56x
Vloženo: 8.2.2018
Počet udělených: 16x