Jídelní stůl - masiv

Krásný, mohutný a stylový jídelní stůl z masivního smrkového dřeva! V barvě bílá s šedou patinou (výraznost patiny je různá, nutné uvést jestli chcete více či měné patiny). Ale záleží na přání...čistě bíly, tmavě hnědá lazura... Nakonec je stůl natřen bezbarvým matným akrylovým lakem. Rozměry: 140 x 100 x 75 (výška) cm. Nohy jsou vyrobeny z trámů o průřezu cca 12 x 12 cm, tl. horní plochy je cca 4 cm. Stůl je velmi mohutný a stabilní. Stůl je kvalitně zpracovaný, ale protože je vyroben z masivního dřeva a dřevo pracuje v závislosti na prostředí (teplota, vlhkost), je možný výskyt menších nedokonalostí, jako např. sesychání (praskliny), ale jen u nohou. Horní desku nově vyrábím z kvalitnějšího dřeva - za spárovek. Tím je eliminováno možné kroucení a sesychání a popraskání. Rozměry je možno poupravit. Važí kolem 60ti kg => dodává se rozložený a nutný osobní odběr v Praze (Třebotov) nebo nabízím do vzdálenosti 50 km od Třebotova (Praha - západ) za 700 Kč osobní dovoz a montáž!!! pro vzdálenější místa bude cena po domluvě navýšená o náklady na dopravu a čas.

Děkujeme za všechny malé i velké objednávky v minulém roce, moc si vážíme Vaší důvěry. Přejeme Vám krásný nový rok 2018. Pokud na zboží spěcháte, raději nám to připište do poznámek k objednávce, některé... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Druh:
stoly jídelní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
307.27 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Krásný domov
  Katalogové č.: 3539609
  Počet zobrazení: 1267x
  Vloženo: 12.2.2013
  Počet udělených: 104x