Prosím, berte dobu dodání jako orientační, někdy se nakupí hodně objednávek a není v našich silách vše stihnout. Pokud na zboží pospícháte, napište nám to přímo pod objednávku, Doba dodání se pohybuje aktuálně 1-4... více »
Profil uživatele
Krásný domov
Prodávající
Třebotov
Registrace: 30.7.2012

Dobrý den,

   děkujeme,že jste navštívili náš obchůdek na Fleru, ať už cíleně nebo náhodou :). Můžete zde najít převážně dekorace a doplňky ve venkovském, vintage či shabby stylu.

   Vyrábíme ale i věci na přání, stačí nám poslat Vaší představu a my se ji pokusíme splnit.

   Svatební dekorace a doplňky

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, zboží baleno do kartonové krabice a bublinkové fólie. Balíky odesílané jako doporučené zásilky s dobou dodání 3 - 5 prac. dnů (dle údajů ČP). U objednání více kusů zboží, jejichž celková cena přesáhne 500 Kč bude cena poštovného automaticky navýšena na 120 Kč. Na přání možno poslat jako Balík do Ruky (dodání 1 - 2 dny) za cenu od 140 Kč dle hodnoty objednávky. TYTO dodací údaje jsou pouze doby, za které by dopravce měl zásilku doručit. Nikoliv doba od objednání!!!
Obchodní podmínky

!!! Prosím přečtěte si o způsobu komunikace s námi !!!

!!! Prosíme naše zákazníky, aby po vytvoření objednávky a následně jejím potvrzení, psali veškerou komunikaci a další žádosti přímo do zprávy k objednávce !!! Nikoliv např. "Odpovědět" na email potvrzující Vaši objednávku. V tomto případě je Vaše zpráva zařazena do běžné pošty a při kontrolování objednávek s požadavky a doplňky od zákazníka o tom nevíme. Při větším množtví dotazů a objednávek nejsme schopni si pamatovat všechny doplnující informace a požadavky od Vás, když je nemáme napsané přímo pod objednávku a jsou někde v běžné poště. Proto neručíme, že budou Vaše doplňující informace vždy splněny, pokud je nenapíšete přímo k objednávce !!!

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Štefan Chovanský, IČ 88621481 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/krasny-domov. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u KB). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Děkuji.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
728839
13.6.2018 Prosím, pokud na objednávku někdo pospícháte, připište to přímo pod objednávku, někdy se sejde příliš objednávek najednou a snažíme se vyhovět všem, děkuji.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím