Domů Zboží Od Šperky Jana

Lapis lazuli kámen klidu a ochrany - náušnice

Cena není dostupná
za 1 pár
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené189 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od Šperky Jana

Katalogové č.: 11183644
Zobrazení: 128x
Vloženo: 21.1.2020
Počet srdcí: 24x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Ke každé objednávce obdržíte dárek!!!

Výrazné náušnice s velkým oválným kabošonem přírodního Lapisu Lazuli ve zdobeném stříbřitém rámečku. Pod korálky Lapis Lazuli ve tvaru disků o průměru 8 mm se stříbrným mezikusem s drobnými broušenými zirkony na zavíracím francouzkém stříbrném zapínání zdobeným zirkony.

Velikost kamene 22x17mm.

Délka náušnic 6 cm.

Uvedená cena je jen za náušnice.

Možno dokoupit stejný přívěsek na řetízku, s kterými vznikne nádherná souprava: https://www.fler.cz/zbozi/lapis-lazuli-duchovni-kamen-privesek-na-retizku-11183580

Nebo lze dokombinovat s dalšími šperky z lapis lazuli: https://www.fler.cz/zbozi?ucat=504642

LAPIS LAZULI popis:

Jedná se o velmi kvalitní kámen. Lapis Lazuli je duchovní kámen, vhodný pro meditace, podporu klidu a míru, k potlačení úzkostí a stresu. Tento výrazný a krásný kámen je velmi atraktivní a svému nositeli dodá osobitost.

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Užití: radost, věrnost, láska, odvaha, ochrana
Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody.

Povznášející duchovní kámen,výborný pro meditace, přináší klid, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.
Barva: temně modrý se zlatými skvrnkami

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--