Domů Zboží Od Šaman spálovský

Maxi dřevěná stavebnice - 100 kusů kostek

333 Kčza 1 balení
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem

Další zboží od Šaman spálovský

Katalogové č.: 2249248
Zobrazení: 6425x
Vloženo: 7.12.2011
Počet srdcí: 892x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Potřebujete pro děti na hraní levné kostky? Nabízím zbytky stolařských pokusů. Kostky mají drobné vady (nejednotnost odstínu, suky, drobné prasklinky, nestejné rozměry) - viz. doplňková fotografie. Tyto vady však nemají žádný vliv na funkčnost ani bezpečnost, moje děti s ními staví o sto šest! Kostky jsou barevné nezávadnou barvou (modré, zelené, žluté, červené) a nebarvené - přírodní. Všechny jsou opracované do hlaďoučka, žádné třísky nehrozí.

Pokud objednáte, obdržíte v jednom balení 100 ks kostek - mix tvarů a barev včetně nebarvených. Vždy bude aspoň 40 kostek barevných. Z tvarů budou převažovat krychličky, ale minimálně 30 kostek bude jiného tvaru  (hranolky, válečky, mosty, střechy, obloučky).

Základním rozměrem je 33mm, tzn. že kostka má strany 33x33x33mm, delší kvádry mají rozměry násobky tohoto čísla, menší zase podíly...No matematika nebyla nikdy mojí silnou stránkou.

Na přání Vám namíchám i jiné sady - (např. pouze nebarvené kostky...)

Cena je za 100 kusů.

    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --