Milý deníčku... ručně vázaný deník, eco print 02

Každý život je plný nádherných a nezapomenutelných chvil. Je škoda si je nezaznamenat. Tento ručně vázaný deník jen čeká na vaše texty, obrázky a fotografie, aby vám pomohl uchovat vaše vzpomínky.

Deník o velikosti 11 x 14,5 cm obsahuje 98 eco printem potištěných stran. Ve vazbě bylo použito i několik barevných listů, jejichž barevnost se díky eco printu přenesla dál a spolu s rostlinným pigmentem vytvořila nádherné a neopakovatelné vzory. Některé stránky jsou více barevné, některé méně, ale všechny jsou jedinečné a čekají jen na vaše dotvoření.

Pevné desky deníku jsou potaženy originální bavlněnou látkou tištěnou také eco printem a dozdobenou ruční výšivkou. Textiní materiály jou recyklované.

Co je eco print?
Eco print je technologie tisku textilií a papírů kombinující hystorické poznatky o barvení pomocí rostlin s novými poznatky a metodami. Snaží se, co nejekologičtější a nejbezpečnější cestou využít barevný pigment obsažený v tělech rostlin k barvení a tisku přírodních materiálů.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 6.58 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce6.58 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: design78
Katalogové č.: 8122065
Počet zobrazení: 48x
Vloženo: 2.1.2017
Počet udělených: 29x