Něžné náušnice pravé perly s motýlkem

Náušnice z pravých růžových periček. Starostříbrné komponenty bez niklu - antialergenní, starostříbrný nerezový motýlek, zapínací háčky do uší - starostříbro.  Délka náušnic: cca 6,5 cm

Vlastnosti perel

Perly vznikají v lastuře mlžů – především ústřic. Ty ze svého těla vylučují aragonit (perleť), aby obalily a zakulatily dráždilo, které vniklo do lastury.  U kultivovanlých perel je dráždidlo (například zrnko písku) vkládáno do lastury záměrně.  Tento živočišný původ perlel má vliv na jejich vlastnoti. Perly jsou velmi citlivé na působení chemických látek, zejména kyselin.  Jejich původ má vliv i na to, že jsou citlivé jak na přílišné sucho, tak na značné vlhko. Oba extrémy snižují jejich životnost.

Péče o šperky s perlami

Při používání šperků s přírodními říčními perlami je třeba určité opatrnosti, pokud chceme, aby si dlouho zachovaly svůj půvab. Perly jsou velmi náchylné na poškrábání, protože jsou měkké. Velká citlivost říčních perel na chemické látky vyžaduje, aby nebyly postříkány parfémem (náušnice, náhrdelníky, přívěsky) nebo lakem na vlasy (náušnice), aby nepřišly do styku s čistícími prostředky (prsteny).  Stříbrné šperky s říčními perlami nikdy nečistíme chemickými roztoky na stříbro ani ultrazvukem.  Šperky je třeba odkládat na spaní, mytí a při koupání v bazénu.  Odložené šperky s perlami je vhodné uchovávat ve šperkovnici v místnosti s běžnou vlhkostí, nikdy ne na přímém slunci.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Minerály a ostatní:
perla pravá
Materiál:
nerezová ocel
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
1.88 €
doprava
Poštovné a balné: 7.11 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce7.11 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Deny-J71
Katalogové č.: 9520118
Počet zobrazení: 3x
Vloženo: 30.4.2018
Počet udělených: 3x