Org. šperk ,,Keltský uzel tajemství\" s fluoritem
Vánoční dárek pro Vás, kupón v hodnotě 10 % na orgonity a šperky. Vložte kód Q4L-HKM-3ZZ a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Platnost kupónu do 15.12. Šperky jsou zasílány v dárkovém balení.

Orgonitový přívěsek se zeleno-fialovým fluoritem - multi-dimenzionálním krystalem odhalujícím tajemství, znalosti a moudra předchozích generací, křišťály - jedinečnými krystaly spojujícími duševní dimenzi s myslí a pomáhajícími rozpouštět karmickou setbu, keltským uzlem, měděnými a hoblinkami, plátkovým zlatem, zadní strana šungitová - regenerační a očistný účinek na organizmus, doplněn je třpytkami.

********************************************************

Keltský uzel - spojuje keltské nebe, zemi a podsvětí, je amuletem přinášejícím vitalitu.

Velikost : 40 mm x 7 mm

Očko v barvě platina, součástí přívěsku je černá saténová šňůrka délky 70 cm.

*********************************************************

Fluorit

 - je multi-dimenzionální krystal a projevuje se tím, že vás naladí na frekvenci Ducha. Probouzí ve vás duševní čistotu a dokonalost vesmíru. Kámen ve vás odhalí tajemství, znalosti a moudra předchozích generací. Fluorit umožňuje, abyste se sladili se zdrojem bytí a s Boží vůlí, zatímco stále fungujete na fyzikální rovině.

 - ochraňuje auru svého nositele

- je ideální pro zvýšení koncentrace a skvělým pomocníkem pro lidi, kteří si chtějí zlepšit schopnosti zapamatovat si informace. Při pravidelném používání zlepšuje paměť a dokonce se o něm traduje, že zvyšuje IQ. Ochraňuje před nevhodnými frekvencemi počítačů, rádií, mobilních telefonů a běžné elektroniky. Je prospěšným pro všechny, kteří pracují pod tlakem nebo žijí život ve vysokém tempu.

má stabilizující účinek na emocionální tělo, potlačuje zmatenost, kolísání nálad, strach z budoucnosti nebo strach ze špatných rozhodnutí. Je prospěšný v boji proti duševním poruchám. Fluorit pomáhá rozptýlit rigidní myšlenky, odhaluje pravdu a zvyšuje sebedůvěru a pravý potenciál osobnosti.

Šungit

- je prastarou polyminerální uhlíkovou horninou s řadou účinků a velkým využitím. Stáří šungitu se odhaduje na 2 miliardy let. Jediné naleziště šungitu se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku.

- má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití.

- vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. V šungitu je přítomná skoro půlka prvků periodické soustavy, přičemž nejdůležitějším a nejzajímavějším je uhlík.

- příznivě působí na živý organismus, zkracuje regeneraci organismu, pohlcuje negativní patogenní energie - záření mobilních telefonů, rádií, televizí apod.

Křišťál

- je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Pokud jsou akupunkturní jehličky pokryté křišťálem, vzroste jejich účinnost o deset procent. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křišťál, zdvojnásobí.

- vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí.

- na duchovní úrovni zvyšuje krystal křišťálu energii na nejvyšší možnou míru. Čirý funguje na všech rovinách bytí. Krystaly v sobě ukládají informace jako přírodní počítač a současně představují duchovní knihovnu, která čeká, až do ní někdo vstoupí.

- je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu

- zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. Pokud se použije při meditaci, dokáže křišťál odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Je nejúčinnějším příjemcem naprogramování.

Na mentální úrovni

- křišťál napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Krystal mívá různě tvarované plochy podle toho, jak rychle vznikal. Tyto tvary mají obrovský význam.

Křišťál uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

*******************************************************

Nošení a údržba orgonitových šperků, orgonitů

Nevystavujte orgonitové šperky a orgonity přímému slunci ... nechávat v rozpáleném autě, za oknem a pod. Občas ( 2- 3 měsíce ) je však dobré nechat je nabít na mírném slunci a očistit proudem studené vody. 

*********************************************************

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
křišťál
,
ostatní
Určení:
ženy
,
unisex
Materiál:
zlato
,
měď
,
pryskyřice
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
13.34 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 14.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 1 dne od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Esus
  Katalogové č.: 9510841
  Počet zobrazení: 63x
  Vloženo: 26.4.2018
  Počet udělených: 83x