Oříškové srdce

Také nosíváte po kapsách kaštany, se kterými si vaše ruce rády hrají? Dřevěnou hmatku, do hladka vybroušenou do tvaru srdce si vaše prsty a dlaně také užijí. Dotyk s dřevem uklidňuje a zároveň stimuluje akupresurní body na rukou.

Nebudete-li ji chtít právě schovávat po kapsách, i na poličce či na stole bude krásnou ozdobou vašeho domu...

Vybroušeno ze dřeva ořešáku rostoucího ve Střížově (u Borovan). Ponecháno bez ošetření - dotykem s vašimi prsty získá svou vlastní patinu. Kdybyste srdíčko přeci jen chtěli naolejovat, lze použít jakýkoliv jedlý olej, nejlépe lněný.

Rozměry hmatky: 48 x 45 x 17 mm.

-----------------------------

Ořešák byl vždy kultovním symbolem plodnosti. Plody se házívaly na cestu novomanželům, při narození prvorozeného syna se sázel ořešák. Energie ořešáku pomáhá oddělit se od toho, co už člověk nepotřebuje. Pomáhá jedinci vymezit se, aby ho společenství nepohltilo. Je výborným učitelem, jak najít a uchránit své nejvlastnější světlo - intuici. Vede nás stále blíž k jádru, zpět k nám samotným.

Z knihy Enertree Léčivá energie stromů (Peter Salocher a Dieter Buchser)

Něco o ořešáku:

Ořešáky jsou majestátné stromy, které podle druhu rostou do výšky 25, i 50 m. Uvnitř plodů se skrývají jádra vynikající chuti, listy mají repelentní účinek, dřevo má krásnou barvu a živou kresbu, a proto je velmi žádané. Výtažek z pupenů (zejména ořešáku černého) velmi dobře čistí a obnovuje sliznice střev a používá se proti různým patogenům, které v těle přežívají jako následek těžkých infekcí a předchozích nemocí.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
,
přírodní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
8.60 €
doprava
Poštovné a balné: 4.26 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené4.26 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: tree
Katalogové č.: 9126132
Počet zobrazení: 41x
Vloženo: 11.12.2017
Počet udělených: 11x