Domů Zboží Od almabe

Peříčkový achát (geoda)

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 10808714
Zobrazení: 104x
Vloženo: 19.8.2019
Počet srdcí: 6x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.
Cínovaný šperk je vytvořen z velké geody peříčkového achátu. Kámen má krásnou výraznou kresbu. Uvnitř geody se třpytí drobné křišťálové krystaly. Geoda je velká, měří 4,5*4*1 cm !!!
Šperk dotvářejí  čtyři korálky křišťálu, z nicž dva jsou fazetované s výrazným třpytem.
 
Celkově šperk měří 6,5 cm na výšku a 5 cm na šířku.

Šperk je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.

Zavěšen je na černé kulaté kůži, délky 43 cm +  prodlužovací řetízek, zapínání je na karabinku.

Achát: Achát (z řeckého achates) je minerál, jehož název pochází z historického názvu řeky Achates. Jedná se o koncentricky jemně i hrubě vrstevnatou odrůdu chalcedonu (křemene). Přísně vědecky vzato není achát jeden minerál, ale směs  křemene, chalcedonu a opálu. 

Achát je velice stálý kámen, jenž  podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost,  odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty.

Achát peříčkový:  Svojí kresbou připomíná andělská křídla a napojuje nás na andělské energie. Vykresluje nám život bez strachu a starostí - absolutně klidný, mírný a vyrovnaný. Pomáhá nám získat poznání, jak nabýt tohoto stavu.

 

 
    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --