Domů Zboží Od almabe

Pod ochranou ametystu

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 10291499
Zobrazení: 252x
Vloženo: 4.2.2019
Počet srdcí: 22x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.

0Cínovaný šperk vytvořený měkkým pájením s velkým surovým (přírodním) krystalem ametystu. Ametyst má v sobě různé tóny fialové barvy,  od jemně fialové, která je až skoro čirá, až do neprůhledné temnější fialové.  Kámen je na zadní straně plochý, takže šperk dobře "sedí", neodstává.

Pro střed květu byl použit nádherný fazetovaný prvorepublikový křišťál - měří 1,7 cm v průměru.

Celkově  šperk měří 6,5 cm na výšku a 5 cm na šířku.

Šperk je patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

Zavěšen je na černé kulaté kůži  délky 43 cm + prodlužující řetízek, zapínání je na karabinku.

Ametyst: Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. V jeho fialové barvě se harmonicky snoubí oheň životní síly a klidem duchovna. Pro svou barvu a vlastnosti byl uctíván téměř všemi národy . Ametyst je mezi křemennými krystaly nejkrásnější, váže se k němu mnoho legend a příběhů zdůrazňujících jeho magické schopnosti. Nejen pro svou magickou sílu je považován za symbol duchovní čistoty. Ametyst je kamenem meditace a inspirace, otevírá náš rozum ideálům, tvořivé inspiraci a intuici. Jeho energie posiluje vůli, potírá hněv, strach, a všechny negativní vlivy. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku.  

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--