Pravý jadeit Barma, kabošon č.1
Naši slovenští zákazníci mohou provádět bezplatné platby na slovenský účet ve Fio Bance, a.s. v Eurech. A poštovné neplatí již od nákupu nad 70,- EUR.

Kabošon krásného, skutečně pravého jadeitu původem z Barmy, zelené barvy (není to pochopitelně ta top top super smaragdově zelená a velmi drahá barva, ale i tak je krásná a hluboká). Je to takový zasněný, až tajemný, lehce průsvitný mátově a lesně zelený kus, a je to ON, pravý jadeit nikoliv měkký serpentinit, jež je za jadeit neustále vydáván.  A je úžasný... v cínu  ve stříbře, i v korálkách mu to bude slušet.

Broušeno u Saffron

Jadeit je od pradávna spojován s blahobytem, úspěchem a štěstím.. no něco jako čtyřlístek :-D

Z mých dojmů pak určitě patří do oblasti játra/ledviny/žlučník; pomáhá vytrvat v započatém díle, podporuje tedy člověka tam, kde něco dlouho trvá, tedy i v dlouhodobé nemoci, nebo při studiu, či odloučení například v zahraničí. Čím déle ho člověk má, tím ho má raději...

Je to nesmírně houževnatý kámen, což je jeho velice ceněná vlastnost, i jemné řezby neztrácely nošením tvar a lesk. Proto se jej nemusíte bát zpracovávat, ani v prstenech po letech nošení nezlobí.

Pokud někdo toužil po pravém jadeitu, tak toto je dostupná příležitost. (Ověřili jsme jej i na mikrosondě, a též i fyzicky při broušení).

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
ostatní
Úprava:
kabošony
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
10.72 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
ZDARMA - Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Saffron
Katalogové č.: 9620770
Počet zobrazení: 53x
Vloženo: 6.6.2018
Počet udělených: 1x