Domů Zboží Od almabe

Pravý přírodní tyrkys - RARITA !!!

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 11034364
Zobrazení: 75x
Vloženo: 12.11.2019
Počet srdcí: 8x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.

Cínovaný šperk je vytvořen z velkého  pravého přírodního tyrkysu zpracovaného do tvaru kulatého donutu, jehož průměr je 4 cm !!!  Kámen má překrásné barvy a je zajímavý i tím, že je matný.

Šperk dotvářejí dva velké  kamínky chryzopálu, jejichž barva  koresponduje s hlavním kamenem. 

Šperk celkově měří 9 cm na výšku   a 4 cm na šířku.

Zavěšen je na ocelové obruči stříbrné barvy o průměru 14 cm, se šroubovacím uzávěrem. Obruč dobře kopíruje dekolt, neodstává. Obruč je možné vyměnit za kulatou černou kůži, délky 43 cm + prodlužovací řetízek se zapínáním na karabinku.  Stačí připsat do objednávky.

Tyrkys je údajně jeden z nejúčinnějších  kamenů. Je typický svojí světlé modrou, zelenou nebo modro zelenou  barvou. Po tisíce let je ceněným kamenem nejen pro své magické vlastnosti, ale také díky svému vzhledu.

Jedná se o ochranný kámen používaný od nepaměti na amulety. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím.  Umožňuje duši, aby se opětovně projevila ve své skutečné podobě. 

Tyrkys je očistný kámen. Rozptyluje negativní energii.  Podle tradičních názorů spojuje tyrkys zemi s oblohou a přivádí k sobě mužskou a ženskou energii. Jedná se o citlivý a vnímavý kámen, který udržuje rovnováhu, přispívá k seberealizaci a pomáhá hledat řešení problémů. 

V duševním životě dodává tyrkys sílu.  Při duševní práci pomáhá zachovávat klidnou mysl s nepolevující pozorností. Rovněž usnadňuje projevy tvůrčích schopností. V citovém životě stabilizuje jinak proměnlivé nálady a navozuje vnitřní klid. Podněcuje k romantické lásce.

Chryzopál je kamenem dobré nálady, otevřenosti a projevených citů. Uvolňuje křeč mysli a jednání, nechá promlouvat srdce. Dovoluje nám spatřit nové perspektivy a opět nalézt smysl života. 

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--