Domů Zboží Od almabe

Přírodní drúza (zlatý pyrit)

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce150 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od almabe

Katalogové č.: 11025229
Zobrazení: 43x
Vloženo: 9.11.2019
Počet srdcí: 5x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pro zákazníky ze Slovenska, je zřízen účet u Fio banky, kde platba v eurech je bez poplatků. Číslo získáte při potvrzení objednávky.
Cínovaný šperk je vytvořen z přírodní velké drúzy  krystalického pyritu původem z Peru.  Drúzu tvoří velké množství krystalů, narostlých na společném podkladě. Kámen  má vysoký lesk a proto se velmi špatně fotí. Ve skutečnosti  je mnohem krásnější než na foto.
Šperk dotvářejí korálky  zlatě pokoveného hematitu.
Celkově šperk měří na výšku 7,5 cm a na šířku 4 cm.  S ohledem na velikost kamene je šperk těžší. 
Šperk je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.
Zavěšen je na černé kulaté kůži, délky 43 cm + prodlužující řetízek, zapínání je na karabinku.

Pyrit dostal svůj název podle řeckého výrazu „pyrites“, což znamená „jiskřivý“. Pyrit bývá, díky barevné podobnosti, nazýván  „kočičí zlato“. Od zlata se však liší černým vrypem a není kujný. Z chemického hlediska se jedná o sulfid. Jako drahý kámen se pyrit zpracovával už ve starověku (oblíbili si ho především Egypťané). 

Výrazně pozitivní kámen a vynikající energetický štít. Blokuje negativní energii a znečištění. Pomáhá překonávat citovou nerovnováhu. Zvyšuje příliv nových myšlenek.  Pomáhá při plánování velkých podnikatelských záměrů. Přináší úlevu od úzkosti a zklamání. Probouzí sebedůvěru a vědomí vlastní ceny.  Je účinný proti melancholii a hlubokému zoufalství. Překonává únavu a vyčerpanost.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--