Domů Zboží Od zanky

Přišel mi k svátku gratulovat Olda ...

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce135 Kč
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty

Další zboží od zanky

Katalogové č.: 7242078
Zobrazení: 443x
Vloženo: 14.3.2016
Počet srdcí: 45x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Slovenští zákazníci mohou provádět platbu v Eurech na účet Fio banky.

Náhrdelník zhotovený technikou měkkého pájení s přírodními krystaly kyanitu a ohnivého opálu (v matrixu). Je zavěšen na kulaté černé kůži. Cín je ponechán ve své stříbrné barvě a šperk je ošetřen proti oxidaci.

Obvod: 42-48 cm

Velikost : 5,5 x 1,5 cm

Dostupnost je potřeba ověřit  (přes tlačítko "Poslat dotaz na zboží"), šperk je vystaven v galerii.

Kyanit

Užití:  meditace, klid, očista

Vlastnosti:  náleží receptivní energii, elementu vody, planetě Neptun.Čistí a harmonizuje čakry a meridiány, velmi účinně působí na krční čakru, čímž posiluje komunikaci a příznivě pomáhá všem lidem, kteří používají hlas pro svou práci. Vede majitele, aby říkali pravdu. Je to silný vysílač a zesilovač energie. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením. Neudržuje v sobě nic negativního.

Léčebné užití: proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, horečku, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Působí na mozek, snižuje nadváhu. Výborný pro umělce - léčí krk a hlasivky.

Opál

Užití: štěstí, síla, peníze, krása, psychismus

Vlastnosti: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit ,,neviditelnými", pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.

Léčebné využití: léčí infekce a horečky, blahodárně působí na zrak, odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu, čistí krev a ledviny a dodává celkovou sílu k životu.

Na mém profilu se dočtete více o materiálu, jež používám.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--