Talisman ,, Hvězdných dětí \"
Šperky jsou zasílány v DÁRKOVÉM BALENÍ!

Jemný cínovaný šperk s křišťálem – nejsilnějším zesilovačem energie na naší Zemi - zvyšujícím duchovní úroveň člověka, vltavínem - tektitem - darem vesmírných poslů pomáhajícím ,, hvězdným dětem " ve splynutí s pozemským životem.

Tento šperk je oboustranný !

********************************************************

Velikost - 53 x 23 x 7 mm

********************************************************

Vltavín 

- je užitečný kámen pro citlivé lidi, pro něž je obtížné pobývat v nynější inkarnaci na Zemi a kteří se nedokážou přizpůsobit strádání a prudkým emocím. Mnoho podobných lidí patří mezi ,, hvězdné děti " které dorazily na naši planetu, aby jí pomohly v dobách přechodu na nové vibrace. Tito lidé nejsou zvyklí na těžké pozemské energie, přičemž je pro ně současně obtížné začlenit svá duchovní těla do hmotných schránek. Proto je pro ně nezbytné uzemnění.

- vltavín spolu s křišťálem, hematitem nebo kouřovým křemenem při tom dokáže pomoci. Vltavín položený na srdce přináší úlevu od stesku po „domově" všem, kdo nepocházejí z této Země.

****************************************************

Šperk je vytvořený z bezolovnatého cínu s mědí a postříbřeného a pocínovaného drátku. Je patinovaný a ošetřený antioxidantem. Zavěšen je na černé kožené šňůrce délky 70 cm. Ošetřování cínovaného šperku - viz níže.

*****************************************************

Křišťál

- je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Pokud jsou akupunkturní jehličky pokryté křišťálem, vzroste jejich účinnost o deset procent. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křišťál, zdvojnásobí.

- vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí.

Na duchovní úrovni

- zvyšuje krystal křišťálu energii na nejvyšší možnou míru. Čirý funguje na všech rovinách bytí. Krystaly v sobě ukládají informace jako přírodní počítač a současně představují duchovní knihovnu, která čeká, až do ní někdo vstoupí.

- je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu

- zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. Pokud se použije při meditaci, dokáže křišťál odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Je nejúčinnějším příjemcem naprogramování.

Na mentální úrovni

- křišťál napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Krystal mívá různě tvarované plochy podle toho, jak rychle vznikal. Tyto tvary mají obrovský význam.

Křišťál uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Vltavín

- neboli moldavit je kamenem nového věku. Jedná se o jednu z forem tektitů, jimž se přisuzuje mimozemský původ související s dopadem gigantického meteoritu na Zemi. Žárem, způsobeným dopadem nebeského tělesa, se roztavily okolní horniny společně s meteoritem a rozstříkly se do veliké dálky, kde vznikla dnešní naleziště.

- vltavín tudíž představuje splynutí mimozemských energií s Matkou Zemí.

- jedná se o vzácný kámen. V současné době se nachází podél břehů řeky Vltavy a je nepravděpodobné, že by se podařilo objevit kdekoli jinde na světě nové naleziště. Postupem času se zdroje tohoto krystalu vyčerpají. Vltavín se používal od doby kamenné jako talisman či amulet přinášející štěstí a plodnost. Mnoho lidí věří, že napomáhá proměně a vyléčení samotné Země a že nastává čas, abychom energii skrytou v tomto krystalu začali používat moudřeji.

- má velice aktivující vliv na jiné krystaly, které podněcuje k vyšším vibracím. Vltavín umožňuje komunikaci s vyšším já a s mimozemskými entitami. Krystal má svou vlastní kosmickou vyšší duši, díky níž se můžete dostat do kontaktu se samými nejvyššími Mistry a vesmírnými posly.

- pokud budete kámen držet na světle a zahledíte se do něho, dojde k posunu vašeho vědomí. Tento krystal vás zavede do vyšších dimenzí a umožní vám projít procesem růstu. Krystal musí být uzemněný, neboť v opačném případě byste se ocitli bez pevné základny a zbaveni svých vlastních kořenů.

- následky působení moldavitu dokáže stabilizovat energie vycházející z čirého křemene - křišťálu. Vltavín je obdařen mimořádně vysokými vibracemi, které otevírají a čistí různé bloky a harmonizují čakry. Pomáhá do vašeho těla přenést božský plán a urychluje duchovní růst.

- vltavín rezonuje s korunní čarou a otevírá ji, aby dokázala vnímat nejvyššího duchovního průvodce. Pokud položíte krystal na krk, navazuje vltavín spojení s meziplanetárními posly, zejména s těmi, kteří mají na starost ekologický stav Země a její uzdravení.

- je to kámen, který dokáže přesahovat čas. Položený na třetí oko umožní vltavín pohybovat se kupředu do budoucnosti nebo nazpět do minulosti, abyste zmírnili současné trápení nebo pochopili smysl toho, co se odehrává mezi jednotlivými inkarnacemi.

- pokud je něco podobného zapotřebí, dovolí vám cestovat do jiných životů. Spíš než byste se s ním ale vydávali do minulosti /pokud není cílem získání duchovní moudrosti/, vám vltavín ukáže vaše budoucí možnosti. Pod vlivem tohoto krystalu se můžete vydat do budoucího života, abyste pohlédli na důsledky svých nynějších činů. Tak můžete zjistit, co je třeba udělat v současném životě, abyste předešli nepříjemným důsledkům.

- vltavín nemá krystalickou strukturu, díky čemuž vás dokáže vzít na cestu za všechny hranice, jež v sobě cítíte.

V duševním životě

- pomáhá odtrhnout se od každodenních pozemských starostí, jako jsou obavy o peníze a strach z budoucnosti. Vltavín přináší odpovědi na otázky po smyslu současné inkarnace a nabízí spojení s vyšším duchovním cílem, který dokáže zapojit do pozemského života. Podporuje například schopnost empatie a soucitu.

Na mentální úrovni

- podporuje vltavín vše nekonvenční a inspirující. Přináší nečekaná řešení, která vás vedou dál kupředu. Dokáže probudit k životu latentní vzpomínky a umožnit vědomý přístup k duchovním informacím. Napomáhá zbavovat se utkvělých a překonaných myšlenek. Ruší hypnotické příkazy.

Na tělesné úrovni

- vltavín spouští mocné přívaly energie směřující do těla, které mohou mít obrovské metafyzické důsledky. „Stahuje" informace ze záznamů akaši a světelného těla, které je posléze možno dále zpracovat a vědomě používat. Tento proces může trvat jistý čas. Urychlí však duchovní růst a zvyšuje osobní vibrace.

- spíš než by léčil jednotlivé potíže, vás vltavín učí hledat příčiny a zdroje nerovnováhy čímž napomáhá jejich uvolňování a následnému léčebnému procesu. Současně upozorňuje na dar, který mohou některé nemoci přinášet.  Lidé, kterým se nelíbí jeho temně zelená barva, často nemají rádi city, a proto potřebují zažít nepodmíněnou lásku a pocit sounáležitosti. V některých případech může být příčinou kdysi prožité a nyní skryté citové trauma, které je nutno vynést na povrch a řešit.

*********************************************************

Ošetření cínovaného šperku

Cín, tak jako každý jiný kov oxiduje, proto je vhodné cca po 2.-3. měsících šperk umýt v jarové vodě ( nejlépe vyřazeným zubním kartáčkem ), osušit a potřít olejem ( olej na šicí stroje, méně je vhodný stolní olej, nejlépe antioxidační olej ), nechat olej den působit, poté osušit papírovým kapesníčkem a šperk je připravený k nošení.

Při nenošení - uchovávat jej v krabičce či sáčku po předchozí proceduře, s tím rozdílem - nechat šperk naolejovaný. Při vyjmutí šperk osušit papírovým kapesníčkem a může se nosit.

***********************************************************

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
,
vltavín
Styl:
přírodní
Určení:
unisex
Materiál:
postříbřené
,
cín
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
14.07 €
doprava
Poštovné a balné: 4.88 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.88 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Esus
  Katalogové č.: 10651339
  Počet zobrazení: 77x
  Vloženo: 15.6.2019
  Počet udělených: 21x
  Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím