Domů Zboží Od Esus

Talisman ,, Nového Světa "

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce125 Kč
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od Esus

Katalogové č.: 12536179
Zobrazení: 75x
Vloženo: 1.6.2021
Počet srdcí: 55x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Vítám Vás v magickém obchůdku Esus. Šperky jsou zasílány v dárkovém balení. Zakázky na přání již nepřijímám, děkuji za pochopení.

Cínovaný šperk s nádherným surovým modrým apatitem - duchovním kamenem zastupujícím styčný bod mezi vědomím a hmotou naladěným současně na budoucnost a minulost, iolitem - cordieritem - kamenem zasvěceným vizím a předtuchám, podporujícím propojení mysli s vniřním věděním.

********************************************************

Šperk je vytvořený z bezolovnatého cínu s příměsí mědi, měděného pocínovaného drátku s příměsí stříbra, je patinovaný a ošetřený antioxidantem.

Velikost - 75 x 28 x 20 mm

Zavěšen je na černé kožené šňůrce délky 70 cm. Ošetření cínovaného šperku viz. níže.

********************************************************

Apatit 

 - zastupuje styčný bod mezi vědomím a hmotou. Apatit je naladěný na budoucnost a minulost, kterou spojuje v jeden celek. Bez minulosti totiž není budoucnost.

- je zdrojem psychických darů a duchovního naladění. Prohlubuje meditaci a zvyšuje tzv. hadí sílu neboli kundalini. Napomáhá komunikaci a sebevyjádření ve všech rovinách.

 - zajišťuje spojení s duchovními průvodci pohybujícími se ve výrazně vyšších rovinách.

- pomáhá při pronášení veřejných projevů, podporuje komunikaci uvnitř skupiny, otevírá krční čakru a působí blahodárně na srdce a stavy citové nevyrovnanosti.

 - na psychické stránce apatit zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Vyvolává otevřenost a tak podněcuje k otevřenému jednání. 
 - povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Apatit pročišťuje atmosféru zmatků a sporů. Apatit rozšiřuje vědomí, otevírá cestu pravdě. Tiší lítost, apatii a zlost. Snižuje podrážděnost a překonává citové vyčerpání. Uvolněním energie z kořenové čakry odstraňuje zklamání a nastoluje klid.

Iolit - Cordierit

... podle legend využívali zvláštní vlastnosti cordieritu Vikingové. Stejně jako kalcit totiž umožňoval navigovat lodě. Při každém počasí i při silné bouři a zamračené obloze jim umožnil pozorovat slunce. Mohli tedy s jeho pomocí zjistit, jaká část dne je a kde je sever ...

- je kamenem zasvěcený vizím a předtuchám. Podporuje k činnosti 6. čakru, napomáhá vyvolání vizuálních představ a schopnosti intuitivního vhledu.

- podporuje propojení mysli s vniřním věděním, které je potlačené moderním stylem života. Je vhodný pro šamanské cesty a astrální cestování.

napomáhá odkrýt a pochopit příčiny různých návyků. Usnadňuje projevit vlastní osobnost a odprostit se od očekávání ostatních. Pročišťuje staré myšlenkové vzorce. Odhaluje nesoulad v osobních vztazích. Podněcuje svého majitele k tomu, aby převzal odpovědnost sám za sebe a tím pomáhá překonávat závislost na partnerovi.

 - vytváří v duši prostor, do nějž lze vložit nové způsoby jednání.

*****************************************************

Ošetření cínovaného šperku

Cín, tak jako každý jiný kov oxiduje, proto je vhodné cca po 6. měsících šperk umýt v jarové vodě ( nejlépe vyřazeným zubním kartáčkem ), osušit a potřít olejem ( olej na šicí stroje, olivový olej, méně je vhodný stolní olej, nejlépe antioxidační olej ), nechat olej den působit, poté osušit textilním-papírovým kapesníčkem a šperk je připravený k nošení.

Při nenošení - uchovávat jej v krabičce po předchozí proceduře, s tím rozdílem - nechat šperk naolejovaný. Při vyjmutí šperk osušit textilním-papírovým kapesníčkem a může se nosit.

*****************************************************

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--