Domů Zboží Od Esus

Talisman ,, Světlo naděje "

360 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce125 Kč
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od Esus

Katalogové č.: 11190746
Zobrazení: 141x
Vloženo: 24.1.2020
Počet srdcí: 43x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Vítám Vás v magickém obchůdku Esus. Šperky jsou zasílány v dárkovém balení.

Cínovaný šperk se záhnědou - morionem ( lokalita Kněževes na Františku - Vysočina, ČR) - kamenem základní čakry silně spojeným se zemskou čakrou - je utěšitelem trpící duše, která se utápí ve smutku bez světla naděje, bořícím blokády, rozrušujícím a ničícím vše, co nás sužuje a trápí

Velikost : 55 x 25 x 15 mm

Šperk je vytvořený z bezolovnatého cínu s mědí a postříbřeného drátku. Je patinovaný a ošetřený antioxidantem. Zavěšen je na černé kožené šňůrce délky 70 cm.  Ošetřování cínovaného šperku - viz níže.

*******************************************************

Záhněda  

- je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Je ideálním kamenem hluboké meditace. 

- je to ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. 

- je skvělým pomocníkem proti stresu. Pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace. Dodává sílu při rozhodování.

- záhněda uzemňuje duchovní energii a jemně neutralizuje negativní vibrace. Zahání geopatogenní stres, pohlcuje elektromagnetický smog. Přináší pozitivní vibrace, které vyplní okolní prostor.

- záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Lze ji použít k ochraně zemské čakry pod nohama a k jejímu uzemnění, jestliže je v oné oblasti narušena zemská energie.

 - pročišťuje základní čakru, díky čemuž se mohou vášeň i touha přirozeně rozvíjet. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Pokud se dostane do kontaktu s negativními city, dokáže je jemně a citlivě rozehnat.

- záhněda  podporuje emotivní a pragmatické myšlení. Lze ji použít při věštění z koule, kdy lze získat jasný vhled do nitra věcí a současně zahnat strach. Také umožňuje přechod vědomí mezi hladinami alfa a beta a pomáhá očistě mysli pro meditaci.

Morion

- černý bratr záhnědy, boří blokády, usazené v podvědomí. Rozrušuje a ničí vše, co nás sužuje, užírá, co nás trápí v horečkách a co nám brání procitnout a otevřít se životu ve zdraví a v celé jeho kráse.

- morión působí v mnoha případech podobně jako záhněda, ale cíleněji, hlouběji a důsledněji. Je trpělivým utěšitelem trpící duše, která se utápí ve smutku bez světla naděje.

Morion - je i silný ochranný kámen, a tak poskytuje pomoc při útocích astrálních bytostí a parazitů. Nositel kamene tyto útoky mnohem lépe odráží a má zvýšenou obranyschopnost proti ohrožení a nebezpečí. Krystaly nebo drůzy morionu též chrání náš domov proti elektrosmogu a různým druhům negativního záření.

- tento kámen je stejně jako záhněda ideální k meditaci. Nejvíce působí na první základní kořenovou čakru, dále na druhou čakru a vedlejší centra rukou. Černá barva morionu má velký vliv na náš duševní stav. Při práci s tímto kamenem na kořenové čakře nejvíce pracujeme na zvýšení našeho pocitu stability a bezpečnosti. Zlepšuje naši koncentraci a pomáhá odolat vedlejším rozptýlením. 

*********************************************************

Ošetření cínovaného šperku

Cín, tak jako každý jiný kov oxiduje, proto je vhodné cca po 6. měsících šperk umýt v jarové vodě ( nejlépe vyřazeným zubním kartáčkem ), osušit a potřít olejem ( olej na šicí stroje, olivový olej, méně je vhodný stolní olej, nejlépe antioxidační olej ), nechat olej den působit, poté osušit papírovým kapesníčkem a šperk je připravený k nošení.

Při nenošení - uchovávat jej v krabičce po předchozí proceduře, s tím rozdílem - nechat šperk naolejovaný. Při vyjmutí šperk osušit papírovým kapesníčkem a může se nosit.

*********************************************************

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--