Domů Zboží Od LENKA BLAZA

Velký křišťál

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený300 Kč
Možnosti platby
PayPalPayPal

Další zboží od LENKA BLAZA

Katalogové č.: 6659938
Zobrazení: 220x
Vloženo: 22.9.2015
Počet srdcí: 46x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Náhrdelník s krásným velikým dvojitým přírodním krystalem křišťálu.

Přívěsek má rozměry: délka 4 cm i s očkem, šířka 2,9 cm, hloubka 1,8 cm.

Vyrobeno technikou pájení, pocínováno, patinováno, cín leštěn na starostříbrný vzhled, ošetřen proti oxidaci, zavěšeno na černé kulaté kůži průměru 3mm, délka 45 cm, zapínání na karabinu z chirurgické oceli.

Výrobky pájené cínem slouží ke zdobení, jsou to předměty pro dekorativní účely. Nedoporučuji se s nimi sprchovat, či v nich spát, zachovají si pak svou krásu. Při přímém styku s parfémem mohou měnit barvu, zvláště ty patinované. Pro ošetření doporučuji občas jemně potřít olivovým olejem a jen lehce přeleštit buď vatou určenou k čištění drahých kovů a nebo mikrovláknovou utěrkou.

O křišťálu se říká, že podporuje meditaci, intuici, poznávání sebe sama, podporuje být otevřen životu, odpovědnost, inspiraci, nadhled, rozpouští negace. Potlačuje rozbouřenou mysl a život ve lži, blokády, závislost, bolesti, migrény, revmatismus. Křišťál symbolizuje světlo na Zemi. jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nás nabíjí. Zajišťuje rovnováhu, posiluje nás a v meditaci se stává zrcadlem naší duše. V magické rovině odporuje všemu, co na něj působí v protikladu, věčné tmě, veškerému zlu, negativní energii, černé magii. Používáme ho jako kyvadlo k určení kladů a záporů, jako kouli k podpoření jasnozřivosti a obecně jako oblázku či prostého krystalu k podnícení inspirace a intuice.

Bližší informace o perlách a údržbě šperků najdete ZDE na mém profilu.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--