XL Malachit Extra, kabošon č.A8
Naši slovenští zákazníci mohou provádět bezplatné platby na slovenský účet ve Fio Bance, a.s. v Eurech. A poštovné neplatí již od nákupu nad 70,- EUR.

Exkluzivní velký kulatý kabošon Malachitu. Extra výběrový kus pro extra šperk! Plošší, díky tomu lehčí kabošon. Broušeno u saffron.

Původem ze Zairu.

Při cínování je třeba postupovat velmi opatrně, kámen je dobré ochránit třeba paper maché směsí,  nebo šetrnou lepicí páskou, nesnáší  kyseliny, někdy i jiné letovací prostředky, tak projistotu. 

Malachit je kámen citové ochrany, někdy se dává i dětem (ale nikoliv malým, které rádi všechno strčí do pusinky!těm ho nedávejte nikdy) proti šikaně, avšak jeho funce je především stanovení osobních hranic, které týraná osoba nemá a hlavěn je nedovede prosadit, je to tedy o tom říci NE. Též je to i kámen vhodný pro obětavé maminky a babičky, které jeho zelená kresba často velmi fascinuje. Jemné vrstvy jež přibývaly po stovky někdy i desetitisíce let mají sílu, kterou si zamilujete.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
malachit
Úprava:
kabošony
,
nevrtané
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
12.89 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
ZDARMA - Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Saffron
Katalogové č.: 9473271
Počet zobrazení: 70x
Vloženo: 11.4.2018
Počet udělených: 6x