Domů Zboží Od Chatuta

Znamení Beran

333 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - psaní cenné150 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem

Další zboží od Chatuta

Katalogové č.: 7215220
Zobrazení: 84x
Vloženo: 6.3.2016
Počet srdcí: 16x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Pro všechny paličaté beránky bez rozdílu pohlaví.

Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví bojovnost i vůdčí schopnosti. Lidé narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní.

Jaspis:

Podporuje toleranci a trpělivost, zbavuje nerozhodnosti, podporuje nezištnost, skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli, zjasňuje mysl, potlačuje deprese, chrání před zlobou a nenávistí.
Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Pomáhá stavět krvácení,  při léčbě ženských onemocnění,  při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Napomáhá léčbě ledvin a močových cest, aorty a celého krevního oběhu, sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.
Čakry a léčivá síla kamenů: »
Spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí.

Jaspis  použitý pro přívěsek má zajímavou kresbou (odstíny červené -viz doplňové foto), zavěšení ve tvaru beraní hlavy.  Přívěsek za je černé kůži o délce cca 450 mm a průměru cca 3mm. Zapínání standardní bižuterní. 

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--