Domů Profil prodejce Chatuta
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Hlincová Hora, ČR
  • 120 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (53) 100%
Nadšenci: 172
Aktivita: aktivní
Prodáno: 120
Registrace: 16.10.2010
Město: Hlincová Hora
Stát: ČR

Chatuta

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

vítejte  u mne. Jmenuji se Blanka a pro  potěšení sobě i druhým vyrábím šperky z minerálů, kovů a  skla.

V krámku U Chatuty netrhám žádné rekordy, a ani nechci. Snažím se pracovat v klidu a v pohodě. A trochu té pohody předávat i Vám.

Polodrahokamy - šperkové kameny - si více našly mne, než já je. A práce s nimi je jako meditace. Povídání o nich naleznete zde.

Nejčastěji pracuji se směsí kovů:bezolovnatým cínem s obsahem stříbra nebo mědi, čistou mědí, postříbřenými nebo nerezovými drátky. Sklo si tavím ve standardní peci s dodržením podmínek pro lehání i chladnutí skla. Nejraději pracuji se sklem dichronickým, které dále brousím a používám do svých šperků.

 Každý šperk je individuální a neexistuje žádná jeho zcela přesná kopie.

Při hledání své cesty ke šperku často opisuji od přírody. Šperky tak dostávají podobu toho, co vnímám kolem sebe - vítr, rosa, list, květ... 

 Mám radost,  když si   ke mně do krámku  najdete cestu. Třeba jen na chvíli - porozhlédnout se, popovídat. Škoda  jen, že si každý kámen nemůžete vzít do dlaně, prohlédnout a pohladit.

 Bude mi  velkým potěšením, pokud kousek radosti, kterou mi moje práce přináší, předám i Vám.

Těším se na setkání s Vámi

Vaše - Chatuta

  

P.S. Jméno siamského původu „Chatuta“ přinesla do naší rodiny babička. Ale to už je jiný příběh…

P.P.S: Zboží je vyráběno v nekuřáckém prostřední plném alergenů:pes, kocour, rodina. Šperky nejsou testovány na zvířatech. Některé jsou testovány na lidech. 

Najdete u mne:

Minerály

Emoce

Tvary

Barvy

 

  Můžete-li podpořit hospic sv. J.N. Neumanna v Prachaticích, pak vstupte zde

 

Objednávky:

Budete-li potřebovat upravit nebo vyměnit zavěšení přívěsku ( řetízek, kůže, obruč) nebo náušnic (stříbro, Osteofix), připište prosím poznámku k objednávce. Většina úprav je zdarma, některé (např. stříbro) za doplatek. 

Zásilku odesílám jako cenné psaní prostřednictvím České pošty a to zpravidla do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet. 

Když si najdete čas, uvítám zprávu, že Vám balíček přišel. A také velké díky všem, kteří mi napíšou i hodnocení prodeje.

Věřím, že si z mé nabídky vyberete a uděláte sobě nebo svým blízkým radost :-)

 

                                                    PODPORUJI

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je dodáváno v dárkovém balení ( krabička, popř. šperková karta nebo organzový sáček) a bezpečnostním přepravním balení. U hromadných objednávek je postupováno po dohodě s objednavatelem. Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenné psaní, případně jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Osobní předání je možné po dohodě obou smluvních stran, poštovné není fakturováno.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Chatuta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--