Profil uživatele
Chatuta
Prodávající
Hlincová Hora
Registrace: 16.10.2010

Dobrý den,

vítejte  u mne. Jmenuji se Blanka a pro  potěšení sobě i druhým vyrábím šperky z minerálů, kovů a  skla.

V krámku U Chatuty netrhám žádné rekordy, a ani nechci. Snažím se pracovat v klidu a v pohodě. A trochu té pohody předávat i Vám.

Polodrahokamy - šperkové kameny - si více našly mne, než já je. A práce s nimi je jako meditace. Povídání o nich naleznete zde.

Nejčastěji pracuji se směsí kovů:bezolovnatým cínem s obsahem stříbra nebo mědi, čistou mědí, postříbřenými nebo nerezovými drátky. Sklo si tavím ve standardní peci s dodržením podmínek pro lehání i chladnutí skla. Nejraději pracuji se sklem dichronickým, které dále brousím a používám do svých šperků.

 Každý šperk je individuální a neexistuje žádná jeho zcela přesná kopie.

Při hledání své cesty ke šperku často opisuji od přírody. Šperky tak dostávají podobu toho, co vnímám kolem sebe - vítr, rosa, list, květ... 

 Mám radost,  když si   ke mně do krámku  najdete cestu. Třeba jen na chvíli - porozhlédnout se, popovídat. Škoda  jen, že si každý kámen nemůžete vzít do dlaně, prohlédnout a pohladit.

 Bude mi  velkým potěšením, pokud kousek radosti, kterou mi moje práce přináší, předám i Vám.

Těším se na setkání s Vámi

Vaše - Chatuta

  

P.S. Jméno siamského původu „Chatuta“ přinesla do naší rodiny babička. Ale to už je jiný příběh…

P.P.S: Zboží je vyráběno v nekuřáckém prostřední plném alergenů:pes, kocour, rodina. Šperky nejsou testovány na zvířatech. Některé jsou testovány na lidech. 

Najdete u mne:

Minerály

Emoce

Tvary

Barvy

 

  Můžete-li podpořit hospic sv. J.N. Neumanna v Prachaticích, pak vstupte zde

 

Objednávky:

Budete-li potřebovat upravit nebo vyměnit zavěšení přívěsku ( řetízek, kůže, obruč) nebo náušnic (stříbro, Osteofix), připište prosím poznámku k objednávce. Většina úprav je zdarma, některé (např. stříbro) za doplatek. 

Zásilku odesílám jako cenné psaní prostřednictvím České pošty a to zpravidla do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet. 

Když si najdete čas, uvítám zprávu, že Vám balíček přišel. A také velké díky všem, kteří mi napíšou i hodnocení prodeje.

Věřím, že si z mé nabídky vyberete a uděláte sobě nebo svým blízkým radost :-)

 

                                                    PODPORUJI

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je dodáváno v dárkovém balení ( krabička, popř. šperková karta nebo organzový sáček) a bezpečnostním přepravním balení. U hromadných objednávek je postupováno po dohodě s objednavatelem. Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenné psaní, případně jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Osobní předání je možné po dohodě obou smluvních stran, poštovné není fakturováno.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1.Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami,  dodacími podmínkami, reklamačním řádem,  ví o svém právu na odstoupení od smlouvy a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2.Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Blanka Veltrubská, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Chatuta. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1.Kupní smlouva vzniká po odeslání objednávky kupujícím jejím potvrzením prodávajícím.

2.Kontaktní údaje prodejce (adresa, telefon, e-mail) se kupujícímu zobrazují po zadání objednávky.

3.Nakupující je po odeslání objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

4.Prodejce není povinen akceptovat poznámky k objednávce, v nichž zákazník bez předchozí domluvy žádá zboží, které není skladem nebo změnu charakteru zboží (materiál, velikost, druh minerálu atp.). V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

5.O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1.Zákazník má právo na odstoupení od objednávky do 14 dnů od jejího potvrzení.

2.Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího formou jednostranného právního jednání, tzn. doporučeným dopisem nebo e-mailem.

3.V případě odstoupení od objednávky ponese zákazník náklady spojené s navrácením zboží.

4.Toto zboží musí být v původním, nepoškozeném stavu.

5.Platbu včetně nákladů na dodání vrátí prodejce bezodkladně po obdržení vráceného zboží. 

Záruka

1.Prodávající poskytuje záruku 24 měsíců, dále poskytuje pozáruční servis týkající se drobných oprav a údržby.

2.Záruka se nevztahuje na náklady vzniklé nesprávným použitím nebo poškození vzniklé při přepravě zboží. 

Dodací podmínky

1.Platbu za zboží, balné a poštovné zašle nakupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2.Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, zboží je expedováno do 3 pracovních dnů po obdržení platby.

3.Zboží je dodáváno v dárkovém balení ( krabička, popř. šperková karta nebo organzový sáček) a bezpečnostním přepravním balení. U hromadných objednávek je postupováno po dohodě s objednavatelem.

4.Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenné psaní, případně jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.Osobní předání je možné po dohodě obou smluvních stran, poštovné není fakturováno.

Ochrana osobních údajů

1.Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím