Profil uživatele
ZDENABURI
Prodávající
Brno
Registrace: 17.11.2010

    Jsem, Zdeňka Burianová, baví mne cestování a fotografování a taky se tím trochu živím jako průvodkyně. Jako žena mám posedlost - mám ráda šátky a šály. Vozím si je z cest, nejen jako vzpomínku na zážitky a místa odkud jsou, ale i hřejivé, nebo chladivé dopňky. Vždy, když je vážu kolem krku, nebo přehodím přes ramena, připomenou mi, co jsem s nimi prožila. Nejsou to vždy originální kousky, jsou to kousky vzpomínek. 

    Nápad, vytvořit šátky a šály s fotomotivy, je výsledkem myšlenkového procesu, který sjednocuje moji práci, záliby i posedlost do jednoho produktu. A navíc může tento produkt předat, nebo zprostředkovat informace, nebo emoce. 

      Materiály, ze kterých jsou šátky vyrobeny, jsou výhradně přírodní, bavlna a hedvábí. Návrh adjustace šátků je dílem designérky Silvie Škráškové, se kterou spolupracuji a může být přizpůsoben šatům, které Silvie s mými fotomotivy navrhuje. 

Způsob dopravy
Českou poštou, doporučeně, obálka s bublinkovou folií formátA3
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím