Domů Profil prodejce ZeStudánky
 • aktivní prodejce od r. 2020
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
 • Litomyšl, ČR
 • 211 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 106
Aktivita: aktivní
Prodáno: 211
Registrace: 5.9.2020
Město: Litomyšl
Stát: ČR

ZeStudánky

/ Prodávající
Novinky
1063813
23.6.2023 Krásný letní den!
Protože vyrážím na kreslící dovolenou, mohu Vám své produkty, které si odteď až do 1. 7. objednáte, odeslat, až se vrátím. Předem děkuji za pochopení a přeji i Vám mnoho inspirace a radostných dní. :)

 

 • Jmenuji se Zdeňka Štěpánková a jsem mladá ilustrátorka s velkými sny a hlavou v oblacích. Největší radost mi přináší barvy kolem nás a to, když se mi pod rukama rodí něco nového a mohu ze svých ilustrací přenést byť jen malý kousek pozitivní energie nebo zlepšit den někomu dalšímu. Kromě barevných radostí mě dělá šťastnou můj muž, čtyři kočky, ranní kafe do postele a brouzdání trávou na louce a po kopcích kolem našeho domečku, ve kterém jsme našli svůj domov a společně ho opravujeme. Baví mě dávat starým věcem nový život, pěstovat květiny a prožívat malé okamžiky naplno.

 

 • V roce 2021 jsem absolvovala v ateliéru Didaktické ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. 

 

 • Minulý rok vznikla i má diplomka, autorská knížka Silné a křehké. Jedná se o obrazové převyprávění slavných ženských románů z 19. století a pohled do doby, ve které tyto díla vznikaly. Vybrala jsem román Rozum a cit od Jane Austen, Janu Eyrovou od Charlotte Brontë a Malé ženy od Louisy May Alcott. 

 

 • Jako svou bakalářskou práci jsem ilustrovala knihu s názvem Urašima. Následně mi ji vydalo nakladatelství Verzone, za což jsem moc vděčná.

 

 

Knížka Urašima v japonské vazbě

 

 • Pastelky a akvarel mi vnáší do života ty správné barvy. Radost, kterou při kreslení mám, bych chtěla předávat i Vám, a tak jsem začala vyrábět přáníčka a pohledy s mými ilustracemi. Všechny pohledy a přání jsou tištěny na kvalitní přírodní karton. Zároveň nabízím podepsané tisky svých ilustrací.

 

 

 

 • Kreslím také na zakázku. Pokud byste měli nějaké speciální přání, nebojte se mi ozvat. Pokusím se Vám vyhovět a vytvořit něco přímo na míru pro Vás.

 

 • Děkuji za Váš zájem a podporu. 

S láskou, Z. Š. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Zásilkovnu. Balím je do papírové krabice nebo kartonové obálky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZeStudánky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--