Domů Profil prodejce ZeStudánky
 • aktivní prodejce od r. 2020
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
 • Litomyšl, ČR
 • 111 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 61
Aktivita: aktivní
Prodáno: 111
Registrace: 5.9.2020
Město: Litomyšl
Stát: ČR

ZeStudánky

/ Prodávající
Novinky
973718
24.10.2021 Přeji krásné podzimní dny. Na mém profilu můžete najít nová přání a tisky ilustrací z autorské knihy Silné a křehké, která vznikla tento rok, jako má diplomka. Jsou mezi nimi vánoční motivy, narozeninové nebo jen tak pro radost. Ilustrace jsou k slavným ženským románům.

 

 • Jmenuji se Zdeňka Kudrnová a tento rok jsem absolvovala v ateliéru Didaktické ilustrace na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. Bydlím v malebné vesničce v okolí Litomyšle, která se stala mou inspirací při tvorbě.
 • Tento rok vznikla i má diplomka, autorská knížka Silné a křehké. Jedná se o obrazové převyprávění slavných ženských románů z 19. století a pohled do doby, ve které tyto díla vznikaly. Vybrala jsem román Rozum a cit od Jane Austen, Janu Eyrovou od Charlotte Brontë a Malé ženy od Louisy May Alcott. 

 

 • Jako svou bakalářskou práci jsem ilustrovala knihu s názvem Urašima. Následně mi ji vydalo nakladatelství Verzone, za což jsem moc vděčná.

 

 

Knížka Urašima v japonské vazbě

 

 • Pastelky a akvarel mi vnáší do života ty správné barvy. Radost, kterou při kreslení mám, bych chtěla předávat i Vám, a tak jsem začala vyrábět přáníčka a pohledy s mými ilustracemi. Všechny pohledy a přání jsou tištěny na kvalitní přírodní karton. Zároveň nabízím číslované a podepsané reprodukce svých ilustrací.

 

 

 

 • Kreslím také na zakázku. Pokud byste měli nějaké speciální přání, nebojte se mi ozvat. Pokusím se Vám vyhovět a vytvořit něco přímo na míru pro Vás.

 

 • Děkuji za Váš zájem a podporu. 

S láskou, Z. K. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Zásilkovnu. Balím je do papírové krabice nebo kartonové obálky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZeStudánky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--