Profil uživatele
ZICHR
Prodávající
Příbram
Registrace: 16.7.2009

Rok 2017 ve znamení rekonstrukce: a tady bude ŠÍRNA!

 

***

 

Jsem samouk, hobby švadlenka, amatér - říkej tomu jak chceš... realizuji své nápady od roku 2009 a neustále se snažím zlepšovat techniku a rozšiřovat sortiment.

Mé výrobky jsou inspirovány alternativními styly (punk, rockabilly, rock'n'roll, scene, lolita, ...), ale i čímkoliv dalším, co mi padne do oka, když se dívám kolem sebe. Ze všech těchto věcí vytvářím vlastní miš-maš podle chuti a nálady daného okamžiku.

Moje tvorba nese znaky ruční práce - průmyslovou přesnost a stejnost u mě nehledej.

Jsem součástí projektu MIN-KYX - jednoznačně nejhebčí profil na Fleru.;)

 

Při komunikaci preferuji tykání.:)   


Děkuji všem příznivcům, nakupujícím, komentujícím i náhodně kolemjdoucím. I díky vám se dále rozvíjím, vyvíjím a zdokonaluji.

 

Mé první individuální DĚKUJI patří především Katce z Brna (RARA) – moc talentované holčině, která mě podpořila v mých začátcích a ukázala mi, že šít může kdokoliv, i když na to nemá vystudováno. Ona je zářným příkladem toho, že studium vám šťávu nedá, že tu buď v sobě máte, nebo nemáte. A Katka grády má – doporučuji prohlédnout si její tvorbu.:)

 

Druhé individuální DĚKUJI náleží Bellet, která mě naučila mnoho šicích fíglů, větší trpělivosti a preciznosti, a také myšlení lícem dovnitř.:)

 

Jak si ušít tak trochu vytuněný polštář si se mnou můžeš vyzkoušet v tutorialu Čarokrásný polštářek, který jsem vytvořila pro FlerMAG.

 

Nebo je libo vytvořit si do interiéru designový věnec s textilními twistovanými růžičkami - vyzkoušej se mnou v dalším tutorialu pro FlerMAG: Hrstková polévka? Hrstkový věnec!

 

ZICHR se zařadila mezi Osobnosti Fleru a v rozhovoru ZICHR: Fandím každému, kdo něco tvoří vlastníma rukama se dočteš něco více nejen o mojí tvorbě, ale objevíš i střípky z mého života.

Popis zboží
Specifika každého výrobku najdeš u jeho popisu. V případě nejasností se neváhej zeptat přímo v komentářích či vnitřní Fler poštou.:) Každý výrobek je opatřen logem ZICHR, případně obrázkovým logem (otevřený spínací špendlík v oválu). Ke každému výrobku je přiložen jeho popis včetně pokynů k údržbě.

Objednávka zboží
{#emotions_dlg.palec1} Po závazné objednávce je konkrétní zboží blokováno právě pro tebe. Nemůžeš-li ihned zaplatit, nemám problém na platbu chvíli počkat, avšak vyžaduji komunikaci z tvé strany. Jsou dvě možnosti: 1) objednáš závazně zboží a poté vykomunikujeme, že zaplatíš o něco déle (čekáš na výplatu, apod.) nebo 2) kontaktuješ mě přes Fler-vzkaz a domluvíme se, že pro tebe zboží zarezervuji a ty si ho objednáš, až budeš mít korunky k dispozici.
{#emotions_dlg.palec2} Pokud se mnou nakupující po objednávce nekomunikuje a platba stále nikde, čekám dva týdny. V průběhu těchto 14 dní zasílám dvě připomenutí platby. Pokud se však ze strany nakupující/ho nic neděje, nechávám objednávku zrušit, zboží opět vystavím do prodeje a konkrétního nakupujícího (včetně popisu, proč obchůdek neproběhl) nechám zveřejnit na nástěnce nezbedných nakupujících. Je to krajní řešení, ke kterému přistupuji jen velice nerada, ale Fler je obchod jako každý jiný, ne žádná klikačka.

Balení zboží
Každý výrobek balím do průhledného sáčku a zasílám nejčastěji v bublinkové obálce, případně v krabičce. Sáčky, obálky i krabičky (jsou-li v dobrém stavu) většinou recykluji, tzn. může se jednat o obalový materiál již použitý.

Vrácení zboží, reklamace
Samozřejmě je mi jasné, že nevýhodou internetu je nemožnost si zboží osahat či vyzkoušet. V souladu se zákonem tedy platí možnost vrácení zboží do 14 dnů od převzetí, a to bez udání důvodu. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, v původním obalu, včetně přiložených informací. Oproti zboží já poté převádím zpět na tvůj účet platbu vč. nákladů na poštovné a balné vynaložených na první cestu za tebou. Pokud se pro vrácení zboží rozhodneš, informuj mě vnitřní Fler poštou, kde doladíme detaily.

Bude-li se jednat o reklamaci, určitě mě také informuj vnitřní Fler poštou a opět vše doladíme a domluvíme podle konkrétního problému.

Způsob dopravy
Zaplacené objednávky odesílám bez odkladu dle aktuálních časových možností.


Na dobírku nezasílám. Nemůžš-li platbu provést převodem přes účet, využij poštovní poukázku A (na přepážce pošty složíš hotovost, kterou pošta následně bezhotovostně převede na můj účet).

Platby ze Slovenska (v EUR) přijímám na FIO účet (nakupující platbu převádí jako vnitrostátní!).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
596314
9.2.2017 2017: velké tvoření na jehož konci bude taky jedna šírna :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.