Profil uživatele
ZICHR
Prodávající
Příbram
Registrace: 16.7.2009

 

Korporátní život je zkušenost k nezaplacení, avšak energii spalující zážitek.

Šití je odskočení si do zcela jiného světa. Světa, kde jsem jen já a můj nápad, který hmatatelně vedu od kusu látky až k finálnímu výrobku. Světa, kde jen já určuji limity. Světa, kde každý steh má smysl. Světa, kde dobrý pocit z tvorby potírá ambice tlakovat na výkon.

Odskočení se mi povede na cca 6 - 8 h/týdně. Což znamená maximálně jednotky kusů výrobků měsíčně. Aby v tom bylo dobře mně i tobě, tak nepřijímám žádné nové zakázky, protože by čekací lhůta byla nekonečná. A taky protože potřebují tento svůj tvůrčí okamžik ponechat bez limitů.

Prozatím stále platí, že většina výrobků je vytvořena v jediném kuse. Ráda bych se začala postupně orientovat na mikrosérie (např. cca do 5ti kusů). To však potřebuji ještě domyslet. Vždy ale vše najdeš v popisu zboží.

***

Příběh šírny stále v procesu

01/2017

08/2017

 

***

 Jsem samouk, hobby švadlenka, amatér - říkej tomu jak chceš... realizuji své nápady od roku 2009 a neustále se snažím zlepšovat techniku a rozšiřovat sortiment.

Mé výrobky jsou inspirovány alternativními styly (punk, rockabilly, rock'n'roll, scene, lolita, ...), ale i čímkoliv dalším, co mi padne do oka, když se dívám kolem sebe. Ze všech těchto věcí vytvářím vlastní miš-maš podle chuti a nálady daného okamžiku.

Moje tvorba nese znaky ruční práce - průmyslovou přesnost a stejnost u mě nehledej.

Jsem součástí projektu MIN-KYX - jednoznačně nejhebčí profil na Fleru.;)

 

Při komunikaci preferuji tykání.:)   


Děkuji všem příznivcům, nakupujícím, komentujícím i náhodně kolemjdoucím. I díky vám se dále rozvíjím, vyvíjím a zdokonaluji.

 

Mé první individuální DĚKUJI patří především Katce z Brna (RARA) – moc talentované holčině, která mě podpořila v mých začátcích a ukázala mi, že šít může kdokoliv, i když na to nemá vystudováno. Ona je zářným příkladem toho, že studium vám šťávu nedá, že tu buď v sobě máte, nebo nemáte. A Katka grády má – doporučuji prohlédnout si její tvorbu.:)

 

Druhé individuální DĚKUJI náleží Bellet, která mě naučila mnoho šicích fíglů, větší trpělivosti a preciznosti, a také myšlení lícem dovnitř.:)

 

Jak si ušít tak trochu vytuněný polštář si se mnou můžeš vyzkoušet v tutorialu Čarokrásný polštářek, který jsem vytvořila pro FlerMAG.

 

Nebo je libo vytvořit si do interiéru designový věnec s textilními twistovanými růžičkami - vyzkoušej se mnou v dalším tutorialu pro FlerMAG: Hrstková polévka? Hrstkový věnec!

 

ZICHR se zařadila mezi Osobnosti Fleru a v rozhovoru ZICHR: Fandím každému, kdo něco tvoří vlastníma rukama se dočteš něco více nejen o mojí tvorbě, ale objevíš i střípky z mého života.

Popis zboží
Specifika každého výrobku najdeš u jeho popisu. V případě nejasností se neváhej zeptat přímo v komentářích či vnitřní Fler poštou.:) Každý výrobek je opatřen logem ZICHR. Ke každému výrobku je přiložen jeho popis včetně pokynů k údržbě.

Objednávka zboží
{#emotions_dlg.palec1} Po závazné objednávce je konkrétní zboží blokováno právě pro tebe. Nemůžeš-li ihned zaplatit, nemám problém na platbu chvíli počkat, avšak vyžaduji komunikaci z tvé strany. Jsou dvě možnosti: 1) objednáš závazně zboží a poté vykomunikujeme, že zaplatíš o něco déle (čekáš na výplatu, apod.) nebo 2) kontaktuješ mě přes vnitřní Fler poštu a domluvíme se, že pro tebe zboží zarezervuji a ty si ho objednáš, až budeš mít korunky k dispozici.
{#emotions_dlg.palec2} Pokud se mnou nakupující po objednávce nekomunikuje a platba stále nikde, čekám dva týdny. V průběhu těchto 14 dní zasílám dvě připomenutí platby. Pokud se však ze strany nakupující/ho nic neděje, nechávám objednávku zrušit, zboží opět vystavím do prodeje a konkrétního nakupujícího (včetně popisu, proč obchůdek neproběhl) nechám zveřejnit na nástěnce nezbedných nakupujících. Je to krajní řešení, ke kterému přistupuji jen velice nerada, ale Fler je obchod jako každý jiný, ne žádná klikačka.

Balení zboží
Každý výrobek balím do igelitového sáčku nebo papírového sáčku a zasílám nejčastěji v bublinkové obálce, případně v krabičce. Obálky i krabičky (jsou-li v dobrém stavu) většinou recykluji, tzn. může se jednat o obalový materiál již použitý.

Vrácení zboží, reklamace
Samozřejmě je mi jasné, že nevýhodou internetu je nemožnost si zboží osahat či vyzkoušet. V souladu se zákonem tedy platí možnost vrácení zboží do 14 dnů od převzetí, a to bez udání důvodu. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, v původním obalu, včetně přiložených informací. Oproti zboží já poté převádím zpět na tvůj účet platbu vč. nákladů na poštovné a balné vynaložených na první cestu za tebou. Pokud se pro vrácení zboží rozhodneš, informuj mě vnitřní Fler poštou, kde doladíme detaily.

Bude-li se jednat o reklamaci, určitě mě také informuj vnitřní Fler poštou a opět vše doladíme a domluvíme podle konkrétního problému.

Způsob dopravy
Zaplacené objednávky odesílám bez odkladu dle aktuálních časových možností.


Na dobírku nezasílám. Nemůžeš-li platbu provést převodem přes účet, využij poštovní poukázku A (na přepážce pošty složíš hotovost, kterou pošta následně bezhotovostně převede na můj účet).

Platby ze Slovenska (v EUR) přijímám na FIO účet (nakupující platbu převádí jako vnitrostátní!).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/zichr. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím prodávajícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Kupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl:
                a) při registrovaném nákupu v rámci své registrace na serveru www.fler.cz,
                b) anebo při neregistrovaném nákupu v rámci formuláře s kontaktními údaji.

2.3. Prodávající si vyhrazuje právo objednávku odmítnout.

2.4. Vlastnosti objednaného zboží (barva, velikost, materiál) jsou uvedeny v popisu zboží, a to i při výrobě zboží na zakázku.

2.5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu uvedenou dle těchto obchodních podmínek čl. 2.2. písm. a) nebo b).

3. Odstoupení od kupní smlouvy

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od kupní smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy u výrobků, které byly upraveny dle jeho přání, anebo zhotoveny výhradně pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího písemně (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Náklady na vrácení zboží zpět prodávajícímu hradí kupující.

3.6. Cena za vrácené zboží bude prodávajícím poukázána na účet kupujícího, ze kterého byla cena zboží hrazena při koupi, a to  nejdéle do 30 dnů od převzetí vráceného zboží.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena papírová faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za objednané zboží poukáže kupující na bankovní účet prodávajícího v českých korunách. V případě kupujícího ze Slovenka je možné provést platbu v eurech na příslušný bankovní účet prodávajícího dle instrukcí zaslaných vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou automaticky po potvrzení objednávky kupujícím.

5.2. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.3. Zboží je odesíláno Českou poštou, doporučeně.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
754381
11.10.2018 Šatičky užiješ i při podzimu, protože klubová scéna právě ožívá.:-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím