Profil uživatele
Zlatá jehlice
Prodávající
Praha 6
Registrace: 19.10.2015

Autorské pletené doplňky a oblečení

 

Vyrábím originální doplňky a oblečení pro ženy. Pro jejich pocit - potěšit se, udělat si radost, cítit se jedinečná, nechat se hýčkat příjemným materiálem. Pro ty, které chtějí něco jiného, než koupí jako sériovou výrobu v obchodě. Mé výrobky jsou každý kus originál, pouze jeden kus.

V mém obchůdku najdete pletené svetry, ponča a oděvní doplňky - čepice, šály, šátky, nákrčníky, bezprstové rukavice, ale i pouzdra na mobilní telefony, kabelky, polštářky. Nejdete zde věci na zimu i na léto, teplé i vzdušné. Pletení se věnuji už velmi dlouho, v poslední době pletu i na ručním pletacím stroji. Výrobky pletené na stroji jsou pečlivě ručně dokončované. Pokud by vás zajímalo, jak vypadá práce s ručním pletacím strojem, nakoukněte zde do blogu.

Baví mě vymýšlet různé vzory a střihy nebo kombinace. Od každého zboží dělám většinou pouze jeden kus. 

Nakoukněte také v dolní části profilu do Fler boxu PRODÁNO JINDE, pokud by se vám tam něco zalíbilo, kontaktujte mě vnitřní poštou.

Novinka - pletené kousky z krásných ručně barvených přízí z přírodních materiálů - merino, vlna, hedvábí. Osvědčené stálice jsou jarní a letní pleteniny z bavlny a bambusu.

Pokud máte znějakou vlastní představu o pleteém výrobku pro Vás, neváhejte mě kontaktovat, určitě se domluvíme. Dodací lhůta při pletení na objednávku je u malých výrobků (čepice, šály) 10 dnů, u větších (svetry, ponča) podle domluvy.

Vaše Jana

---------------------------------------------------------------------------------------

Jemnost - šátek z merina s hedvábím

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Pletené výrobky perte v ruce na 30° v jemném pracím prostředku, neždímejte, pouze vymačkejte do ručníku, sušte volně rozložené na ručníku, nevěšte. PODROBNÉ POKYNY ÚDRŽBY VÝROBKŮ PŘIKLÁDÁM KE KAŽDÉ ZÁSILCE.

Vše je vyrobeno v nekuřáckém prostředí bez zvířecích alergenů.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní, případně jako doporučený balík podle velikosti a ceny zboží. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Pokud nakoupíte i na mém druhém profilu, platíte jedno poštovné. Novinkou je možnost využití přepravce Geis a také Zásilkovny. Elektronické faktury jsou dostupné ke stažení na Fleru u každé objednávky. Tištěné faktury zasílám na vyžádání (poznámka v objednávce).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Zlatá jehlice, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/zlata-jehlice. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží do tří pracovních dnů po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu - vyřízení objednávky a dodání zboží, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2016.                    

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
885191
2.6.2020 Další návod na šátek https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím