Domů Profil prodejce Zlatá Šedesátá
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 261 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (64) 100%
Nadšenci: 85
Aktivita: aktivní
Prodáno: 261
Registrace: 6.1.2016
Město: Praha 6
Stát: ČR
Důležitá informace: Objednávky nyní vypravuji 1x za 7 až 10 dní. Děkuji za pochopení.

Zlatá Šedesátá

/ Prodávající
Novinky
916432
25.11.2020 Zase další vánoční hrníčky! Přijďte se adventně naladit :-)

sylva

Vítejte v dobách nedávno minulých ................. Oblíbila jsem si věci z období let 1955 až 1975, zvláště let šedesátých a období tzv. Bruselu, t.j. vše kolem světové výstavy v Bruselu v r. 1958, kde se Československo zúčastnilo s výjimečným úspěchem. A protože máme malý byt a věcí je hodně.....chci se s vámi o ně podělit. 

josefina

Pokud neuvádím přímo v popisu konkrétní věci jinak, je prodávané zboží v naprostém pořádku, bez zničení, bez viditelných vad. Pokud má věc nějakou vadu na kráse, uvádím přímo v textu. 

jurnikl

Každá věc má svůj příběh .... Každá věc má svůj příběh a pro mne je magické se starých věcí dotýkat. Nejsem znalec ani fundovaný sběratel. Ale pokud budu znát historii vzniku a užívání mých prodávaných věcí, budu ve svých nabídkách u konkrétních věcí uvádět i trochu o jejich původu ............ samozřejmě pokud budu vědět. 

Způsob dopravy
Při objednávce můžete zvolit způsob dopravy, které naleznete vždy u každého zboží. Zasílám prostřednictvím FLER dopravy - přepravní společností GEIS. Zboží balím podle velikosti do bublinkových obálek nebo do kartonu, křehké zboží bude vždy pečlivě zabaleno. V Praze je možné po předchozí domluvě osobní předání. Při odběru více kusů v případě nutnosti navýšení poštovného Vás budu informovat.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zlatá Šedesátá

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--