Domů Profil prodejce znojmačka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Znojmo, ČR
  • 653 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (500) 100%
Nadšenci: 1183
Aktivita: aktivní
Prodáno: 653
Registrace: 13.8.2010
Město: Znojmo
Stát: ČR
Důležitá informace: Dobrý den, z ČASOVÝCH DŮVODŮ netvořím ŠPERKY NA PŘÁNÍ (ani z Vašich kamenů ani z mých)- nevím, kdy mi vyjde čas se k tvoření dostat a je to pro mě stresující a tvorba tak není přirozená, veselá a s láskou- jak by měla být..děkuji za pochopení. :-)

znojmačka

/ Prodávající
Novinky
787417
14.2.2019 Dobrý den, dnes vložen náhrdelník s ametystovou drúzou.
-Amálie jméno má,- oči k dekoltu snadno připoutá.. :-)

Něco O NÁS , rádi tvoříme společně : https://www.fler.cz/magazin/znojmacka-nemam-moc-rada-prvoplanovou-krasu-2229

 

 24.4. 2018 - až kdovíkdy :-) PROSÍM - MOMENTÁLNĚ U NÁS PROBÍHÁ REKONSTRUKCE A NĚJAKÝ MĚSÍC JEŠTĚ BUDE.. MÁM VELMI NÁRAZOVĚ MOŽNOST TVOŘENÍ-  NENÍ ČAS A ANI PROSTOR.. PROTO PROSÍM NEŽÁDEJTE PO MNĚ ŠPERKY NA PŘÁNÍ, NEMOHU SPOLEHLIVĚ VYHOVĚT A NESPOLEHLIVOST SE MI NELÍBÍ.. :-) DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI VŠEM HEZKÉ JARO / LÉTO :-)

..přeji hezký den a přeji příjemné procházení tímto obchůdkem , nahlížení a případně i nakupování.. v současné době se věnuji především letovaným- (cínovaným) šperkům.. zde je malá "ochutnávka" vytvořených a někdy již prodaných šperků.. většinou si každý kámen (tvarem, velikostí a i barvou) řekne o to, jak by chtěl být zpracován a pak vznikají ty krásné jedinečnosti, za což si ten kámen může vlastně sám :-) zde je snaha především o to, aby ve šperku vynikl především samotný kámen, aby to byl takový "solitér" sám o sobě a následně i  pro Vás..  

Kometka - k některým šperkům je vložena i trochu poezie, jsou u svého názvu označeny * hvězdičkou *     .. pokud máte čas a náladu nakouknout, tak- .... Srdce VÍTEJTE ..{#emotions_dlg.rose2}

____________________________________________

 

 

  

 

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
!!! Vážení a milí nakupující- POŠTOVNÉ- takové proměnlivé téma, vlivem ne počasí, ale zvyšující se ceny :-) Nejčastěji posílám dop. psaní, spadající do jedné z nejnižších váhových kategorií. - V současné době - 52 Kč - jen za odeslání, bez kupované bublinkové obálky - ta je za cca 8 Kč- dle velikosti),- proto musím udělat ÚPRAVU POŠTOVNÉHO- (na CELKEM 60 Kč i s balným - to znamená- s tou mnou koupenou bublinkovou obálkou. Neúčtuji si tak nic navíc, krom skutečných nákladů.. Hezký den přeji :-) __________________________________________________ ZBOŽÍ POSÍLÁM RYCHLE, obvykle do druhého dne, ale VŽDY AŽ po PŘIJETÍ PLATBY NA ÚČET- pak mířím na poštu--( KROMĚ VÍKENDU, protože je tu blízká pošta v tyto dny zavřená.) O odeslání informuji- píši podací číslo Vaší konkrétní zásilky, na jejíž kliknutí si můžete vysledovat, kde se zásilka nachází- ( eviduje to sama pošta,- která za doporučenou zásilku -od doby podání -do doby neúspěšného pokusu o doručení, nebo do doby úspěšného doručení na místo- přejímá zodpovědnost. Nevyzvednuté zásilky, které pošta vrátí zpět právě z důvodu NEVYZVEDNUTÍ- ( a nebude to způsobeno mojí vinou- beru v potaz a vrácení peněz v tomto případě snižuji o dané POŠTOVNÉ. Vše a vždy zasílám jen DOPORUČENĚ.. PROSÍM JEŠTĚ O POCHOPENÍ, ŽE NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM, protože je to pro mne riziko při nepřevzetí a tím pádem zbytečně mnou placené poštovné, ale také je tento způsob i pro Vás samotné HODNĚ DRAHÝ.. v případě, že nemáte možnost platit z účtu, můžete poslat platbu klasickou složenkou, v tom případě prosím o informaci předem.. Menší věci- šperky apod., posílám v kupované bublinkové obálce, ( 8 Kč), která JE započítána v ceně poštovného- (kdy tahle menší a lehčí DOPORUČENÁ ZÁSILKA pouze v rámci poštovného ( bez obálky)- je od 1.2. 2015 - za 42 Kč. ..Děkuji za toleranci těchto podmínek a přeji příjemné nakukování nebo nakupování.. :-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od znojmačka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--