Domů Profil prodejce ZOOZA home
Zuzana Havlová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Tuchoměřice, ČR
  • 9706 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1118) 100%
Nadšenci: 2863
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9706
Registrace: 23.11.2009
Město: Tuchoměřice
Stát: ČR
Důležitá informace: Se začátkem nového roku jsem dělala trochu pořádek v obchodě a co tu leží déle, dostalo 20% slevu a místo v kategorii "Outlet", kde si vše můžete prohlédnout.

ZOOZA home

/ Prodávající
Novinky
1071643
6.9.2023 Se začátkem školního roku jsem doplnila zásoby teplákových šatiček a došila nové kapsáře do školky!

Vítejte ve světě textilu, který udělá váš domov ještě o něco útulnější, veselejší a barevnější místo, kam se budete vždy rádi vracet!

Navrhováním a výrobou textilu se zabývám už od roku 1996. Mnoho let jsem pod značkou Atelier zuza prodávala batikované malované dámské oblečení, po roce 2010 jsem upravila sortimen na textil bytový. V roce 2018 jsem značku změnila na ZOOZA ME, zde na Fleru mě nyní naleznete jako ZOOZA home. To proto, že domov je pro mě velmi důležité místo, v osobní i pracovní rovině.

 

Značky se mění, ale stále jsem to já, Zuzana Havlová a s láskou pro vás tvořím originální ručně malované bytové doplňky a oblečení, které jsou nejen krásné a řemeslně pečlivě propracované, ale i plné pozitivní energie, vznikající použitím výrazných barev a hlavně radostí z jejich tvorby.

V současné době vyrábím převážně bytovém doplňky, nejvíce prostírání a kapsáře (na stěnu, do auta i do školky), na něž používám převážně bavlněné a lněné látky a specialní barvy na textil.  Veškerý malovaný textil z nabídky mého atelieru lze prát (v případě nutnosti většinou i v pračce na 40) a nijak se nesráží. Ke každému zakoupenému kousku dostanete návod na údržbu. Do detailů jsem ho pro vás sepsala, vyfotila a vystavila zde.

 

Veškerou nabídku mého původního sortimentu (batikovaného malovaného oblečení a dětkých triček, vzniklých z mé spolupráce pod značkou Barquito) jsem nově přesunula na samostatný profil zuza-outlet. Zároveň tu i vyprodávám materiál, který jsem na předchozí tvorbu nespotřebovala, za velmi výhodnou cenu. V případě nákupu na obou profilech platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, jen mě na to prosím v jedné z objednávek upozorněte.

 

Nejlevnější poštovné, doporučený dopis s Českou poštou lze využít pouze pro objednávky s cenou bez poštovného do 1500,-

Cenější a objemnější balíčky posílám přes Zásilkovnu, cca jednou týdně, vždy, když mám cestu do Prahy..., o přesném termínu odeslání vás budu informovat.

Pokud na zásilku spěcháte, vše se dá určitě po předchozí domluvě urychlit :-).

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZOOZA home

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--