Domů Profil prodejce zukabr
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Podomí, ČR
  • 298 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 257
Aktivita: aktivní
Prodáno: 298
Registrace: 31.7.2018
Město: Podomí
Stát: ČR
Důležitá informace: ❤ Nevybrali jste si z vystaveného zboží? ❤ Máte nějaké speciální přání? ❤ Sháníte dárek na míru? ❤ Neváhejte a napište mi, určitě spolu vymyslíme něco pěkného :-)

zukabr

/ Prodávající
Novinky
1065828
13.7.2023 Pozóóór, opět mám pro vás oblíbené ledňáčky v zářivých odstínech a to ihned k odeslání :-) ❤

https://www.fler.cz/zbozi...

Jak to vypadá, když se rodí vyšívaná brožka?

 Nejprve potřebuji velkou touhu (tu mám skoro pořád :-))
inspiraci a nápad...

Hodím nápad na papír a zkouším, vymýšlím, studuji tvary a barvy, aby výsledek byl co možná nejvěrohodnější.

Udělám několik skic vhodného tvaru a velikosti. Vyberu tu podle mě nejpovedenější a ještě jednou ji obkreslím, tentokrát černým fixem, aby byl obrázek pod látkou dobře vidět a dal se na ni hezky obkreslit.

 

Následně vyberu vhodné barvy bavlnek ze své (jak já říkám) bavlnkové bonboniéry. Někdy to není jednoduché, protože paleta barev perlovek, které používám k vyšívání, je značně omezená.

 

No a začínám vyšívat.
Vyšívám. Vyšívám. Vyšívám.
Vyšííívááám...a ještě chvíli vyšívám.

 

Když je obrázek vyšitý, vystřihnu jej a bílé okraje začerním fixou na textil a zahnu je dospod, aby nebyla látka na výsledné brožce vidět.

 

Pak brožku podlepím filcem. Dávám si záležet na kvalitě zpracování a trvanlivosti výrobku. Takže pečlivě zalepím všechny mezírky, aby se nikde nic neodlepilo a brožka dělala parádu opravdu dlouho. Přilepím zavírací špendlík (používám raději zavírací špendlíky, protože vydrží déle a nerozpadají se na rozdíl od brožových můstků).

 

Tak, a brožky jsou na světě :-)

Pak je ještě musím za vhodného počasí a příznivých světelných podmínek vyfotit ve svém "profesionálním fotoateliéru" :-)

Fotky následně upravím v počítači a vystavím je pro vás zde na Fleru.

Brožky taky musím zabalit.

Dlouho jsem přemýšlela, jak je balit, protože mi záleželo především na tom, aby byly brožky v suchu a čistotě při skladování a posílání k zákazníkovi.
Také jsem chtěla, aby zákazník hned viděl, co si objednal. A v případě, že koupil brožku jako dárek, se již nemusel trápit s tím, jak brožku znovu zabalit :-) 

Nakonec tedy zvítězila podkladová kartička a celofánový sáček.

Tak a je hotovo.
Teď už jen čekám, ke komu ptáček poletí :-)

 

Aktuální nabídku hotových brožek skladem najdete ZDE.

 

TVORBA NA PŘÁNÍ
Jak vznikaly kočičí taštičky pro tři mladé slečny...

Oslovila mě paní Pavla s přáním vyšít tři kočičí taštičky. Poslala mi fotky kočičích mazlíčků a já jsem podle nich navrhla tři ilustrace. Jakmile mi paní Pavla odsouhlasila všechny tři obrázky a jejich velikost, pustila jsem se do vyšívání... a moc mě to bavilo ❤ 

Máte také nějaké speciální přání?
Určitě mi napište a vymyslíme spolu něco hezkého ❤

VOLNÁ NEZAKÁZKOVÁ TVORBA
Aneb co mi v Podomí cvrnkne do nosu :-)

Byla jsem velkoměstské panelákové dítě, strašně moc moc jsem chtěla něco tvořit, ale tak nějak jsem pořád nemohla najít to pravé ... Prostě mi chyběla inspirace. To se ale radikálně změnilo, když jsem se v dospělosti přestěhovala do maličké jihomoravské vesničky s milým názvem Podomí. Najednou to přišlo, taková barevná energie. Všechny ty tvary, barevné kombinace a živočichové, které jsem znala snad jen z obrázkových knížek. A především touha to všechno zachytit :-)

Všechny výrobky s mými vyšívanými obrázky najdete
tady v obchůdku, pokud si je tedy před vámi nevyprosí někdo
z mých blízkých :-)

No a když vyjedu na výlet mimo Podomí,
třeba do bošovické papouščí ZOO,
vznikají výšivky i s nádechem cizích krajů :-)

(Mimochodem, ten úžasný ptačí bucláček na čaj, který vidíte na fotce, jsem si vyprosila od Ježíška. A vyrabí je Vanda&Valerie)

 

Jmenuju se Zuzka a od malička ráda tvořím.

Vystudovala jsem sice počítačovou animaci na UTB ve Zlíně, ale to virtuální tvoření neuspokojuje mou potřebu práce s nějakým materiálem. Takže kromě kreslení na počítači a výroby animovaných spotů se snažím tvořit naživo a rukama. Nejraději šiju.

Moje prababička prodávala látky a galanterii. Moje babička se živila jako švadlena a moje máma taky ráda šije. Dokonce už i moji malou dceru baví přehrabovat se v knoflících a osahávat ňuňavé látky v obchodě.

Já miluju potulování se po galanteriích a látkárnách, kde si můžu prohlížet, obdivovat a vybírat všechny ty krásné barevné věci a doma z nich vytvářet podle sebe, co mě zrovna napadne - hračky, bytové doplňky, oblečení...

Můj první šitý výrobek vznikl, když mi bylo asi tak šest let. Byla to taková příšerka z modré zebrované látky, kterou jsem na tajňačku vyhrabala ze šuplíku a vystřihla z ní dva velké patvary přesně uprostřed dvoumetrového plátna (ano, maminka měla ohromnou radost). Celé jsem to sešila na stroji, vycpala takovou růžovou výplní do polštářů, co vypadala jako cukrová vata, a na závěr přišila dva velké barevné knoflíky jako oči a ručně vyšila pusu. Měla jsem z výsledku ohromnou radost.

Za posledních pár let jsem se začala šití věnovat mnohem intenzivněji. Jednak proto, že jsem nemohla v obchodě sehnat, co jsem chtěla, a taky proto, že jsem chtěla ušít něco pro svoji dceru nebo dárek pro známé.

Nedávno mi mamka přinesla krabici bavlnek, že už je nebude potřebovat a já z toho prej určitě vymyslím něco pěkného.
A tak vymýšlím, vyšívám, sešívám ... a tuze mě to baví :-)))

Pojďte se mrknout a třeba najdete pěkný dárek pro sebe nebo své blízké...

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám hezky zabaleno, a to v bublinkové obálce prostřednictvím ČESKÉ POŠTY (jako doporučené psaní) nebo ZÁSILKOVNY. OSOBNÍ ODBĚR možný po domluvě - Podomí, Vyškov, Blansko. Pokud na balíček příliš nespěcháte, možno osobní předání i v Ostravě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od zukabr

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--