Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Zuza1
Prodávající
Rousínov
Registrace: 1.4.2009

Všechno začalo asi tak přibližně před 4 roky, když mě kolegyně ze zaměstnání nalákala na kurz výroby vánočních ozdob z korálků. Jejich výroba mě naprosto dostala a uchvátila. Takže jsem nakoupila spoustu korálků a vyráběla o sto šest. Jenže to byl jenom začátek. Následoval kurz výroby ketlovaných náhrdelníků ( spojovaní korálků různými kovovými komponenty ). Opět jsem práci propadla a následovaly další nákupy potřebných věcí. A tak to nějakou dobu pokračovalo a vlastně pokračuje dodnes. Absolvovala jsem i základní kurz výroby perliček na sklářském kahanu. Samozřejmě mě to zase nadchlo. Této práci se bohužel dále nevěnuji, protože pořízení pomůcek je poněkud finančně náročnější. Dále jsem prošla kurzem na výrobu skleněné mozaiky, opět velké nadšení. V současné době plánuji návštěvu kurzu na vitráže, už se moc těším.

Teď se vrátím k těm korálkům.  Nejdřív jsem vyráběla náhrdelníky a náramky jenom pro sebe, pak jsem je začala vyrábět pro kolegyně ze zaměstnání. Protože mě tato činnost nesmírně baví, začala jsem svoje výrobky nabízet v jednom kamenném obchůdku a kupodivu se prodávají. Když jsem objevila Fler, tak jsem neváhala se zaregistrováním ani chvilku. Zjišťuji, že podobných šílenců jako já jsou spousty, a to je dobře.

Předměty, které nabízím, ráda upravím podle Vašich potřeb.

Pokud budete mít zájem o předměty, které jsou prodané, napište zprávu, většinu mohu udělat znovu.

Pokud se Vám líbí některý z mých výrobků a nejsou k nim náušnice nebo náhrdelník, napište vzkaz a já k tomu vyrobím různé variace dle vašich požadavků. Jedná se o náušnice, náhrdelníky a náramky.

 

Způsob dopravy
Doporučenou zásilkou České Pošty. Při objednání více šperků, platíte poštovné jen jednou. Zboží posílám do 2 pracovních dnů po obdržení požadované částky na účet nebo dle dohody.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím