Profil uživatele
zuzu.pipi
Prodávající
Třešť
Registrace: 3.11.2009

Vítám vás

ve svém hnízdečku, kde vše má svůj příběh. Pohodlně se zapopelte ve svých křesílkách a podívejte se, co jsem pro vás vypipíkovala.

Tvořím, protože mě to baví. Mé bavení mě baví sdílet do světa. Ráda tvořím hravě a také ráda přetvářím věci "za zenitem", by zas mohly být ku potřebě, užitku a potěše.

Zalíbí-li se vám nějaký výrobek natolik, že si ho budete přát vlastnit, bude mi potěšením vám ho přeposlat, neb stěnu máme jen jednu a několikery hodiny na stěně mají jen v hodinářství...:)

Mým dalším tématem je příroda a její dary. Proč chodit do lekárny a kupovat drahé leky z daleka, jejichž složení leká, když mnoho z toho nám roste pod okny? Stačí se toho nelekat a jen před tím poklekat..

Máte-li jakýkoliv požadavek na mou osobu a máte-li pocit, že bych ho mohla vyplnit, nebojte se mne kontaktovat a vyslovit své přání.

A o kom vlastně že je řeč...

Jmenuji se Zuzana Svobodová, nedávno ještě Pipková. S mým mužem, dcerkou, synem, dvěma psi, kocourem, pěti indickými běžci, hejnem slepic a jinými breberkami žijeme Na Svobodném bydle nad Třeští. Náš aktuálně nejakčnější rádius je 1,5 ha našeho pozemku, kde se zabydlujeme, sázíme, sklízíme a těšíme se ze života. Bydlíme v malém dřevěném domečku (25m2) vyrobeném svépomocí v tzv. ostrovním režimu (s vlastní studnou, malou fotovoltaickou elektrárnou, kompostovací kadiboudou, kamny na dřevo, bez přípojek a složenek...). Zajímá-li vás někoho, jak se žije

  • na 25m2 (+1,5ha) s rodinou
  • v ostrovním systému
  • permakulturně

ráda své zkušenosti nasdílím:)

Nelením ani 'na naší půdě' a a staré, zdánlivě již nepoužitelné, věci u nás nachází nové uplatnění. Aneb kdo si hraje nezlobí, trochu z našeho soukromí..:

Ať se vám v Pipíkově líbí.

 

 

 

Stalo se, že k nám na zahrádku do Třeště, kde jsme dříve žili, přijela televize a natočila naše vize:) Pokud chcete nahlédnout pod pokličku, klikněte.

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-zuzu-pipi-386

Účastnila jsem se také živého vysílání Živě s Flerem na téma Recyklace. Záznam je ke shlédnutí po kliknutí:

https://www.fler.cz/magazin/zive-s-flerem-poprve-na-tema-recyklace-1082

Podporuji také tvorbu v rodině a mezi přáteli, mrknětě tedy i na tyto tvořivé bytůstky:

https://www.fler.cz/izusak

https://www.fler.cz/vh-scrap

Způsob dopravy
Doporučeně Českou počtou či osobně (záleží na domluvě) v krabicích od banánů, sušenek a plenek:) Na poštu se dostanu 1-2x týdně, při potřebě rychlého jednání (dar na poslední chvíli...), urgujte mě o urgentnosti urgentně:)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
651198
4.9.2017 Omlouvám se, že mastičky již nejsou v nabídce, ač je mám doma v poličce. Zpřísnily se pravidla a není umožněno věci ze zahrádky s radostí dělané v malovárkách přeposílat dál bez certifikací...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.