Profil uživatele
Zvířata v nesnázích (ZVN)
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 6.1.2011

 

Aktuální akci věnujeme azylu Farma naděje - Farma štěstí, který pomáhá hospodářským zvířatům zachráneným z nevyhovujících podmínek a také provádí osvětovou činnost.

Akce potrvá od 23.5. - 16.9.2019

 


                     

Kočka posílá polibekZDE NAJDETE FLERBOX S VĚNOVANÝMI VÝROBKYZamilovaná kočka

Výrobky budou přibývat po celou dobu akce. Utržené penízky posílá každý tvůrce sám za sebe přímo na účet útulku až po skončení akce.

 

 

       

                          

Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...

Poslední akci jsme ukončili 16.5.2019 a nyní přistávají výtěžky za výrobky na transparentním účtu.

Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...

Společné tvoření pro Farmu naděje na téma "Léto na farmě"

BLOG

VÝSLEDKOVÝ BLOG

NOMINACE

image

 

Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...

 

Vítejte u pomocné tlapky :))

Možná jste už někdy na Fleru narazili na zboží s tlapkovým logem a vrtalo vám hlavou, co to vlastně znamená.

O co nám v tomto klubu jde? Na to je jednoduchá odpověď, chceme pomáhat zvířatům, přesněji řečeno útulkům, které se o zvířata v nouzi starají. Obvykle vybíráme útulky, které svůj chod financují z vlastních prostředků a darů od drobných dárců, tj. nejsou financované městy, obcemi apod. Útulky pečlivě prověřujeme, aby peníze šly jen tam, kde je péče o zvířata kvalitní.

Jak konkrétně naše pomoc funguje?

- nejprve v rámci klubu Zvířata v nesnázích (ZVN) vybereme konkrétní zvíře (např. kočky), kterému bude akce věnovaná a potom vybereme také konkrétní útulek.
- pak prodejci vyberou zboží ze své stávající nabídky nebo něco vytvoří speciálně pro určitou akci a vybrané zboží označí logem a  textem.
- po skončení akce jsou peníze za veškeré prodané zboží odeslány do konkrétního útulku

A jak je možné se do pomoci zvířatům zapojit?

Jednoduše! :) Buď VĚNOVÁNÍM některého svého výrobku na konkrétní akci nebo NÁKUPEM zboží z nabídky. Chcete-li být v centru dění, můžete se stát členem klubu Zvířata v nesnázích. Zapojit se můžete ale i mimo klub, pak stačí napsat vnitřní poštou a domluvit detaily.

Protože zboží věnované na konkrétní akce pochází od různých prodejců, nebude až na výjimky zboží k dispozici pod tímto účtem. Bude zde ale vždy uvedený odkaz na flerbox, kam zboží z jednotlivých akcí zařazujeme a jehož nákupem je možné tu kterou akci podpořit.

Pokud se k nám chcete přidat, jste srdečně zváni!

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
828102
2.9.2019 Zahlasujte si v soutěži na téma "Léto na farmě" https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím