Profil uživatele
Alča-
Prodávající
Uhlířské Janovice
Registrace: 8.8.2009

Dobrý den, vítám Vás v mém obchůdku. Původní profese - výstavnictví, jinak se vlastně celý život zabývám vším, co souvisí s tužkou, štětcem a barvou. Na co maluji, už není tak důležité, když pochopím materiál. To znamená od zdí a fasád  přes plátno až po sklo.

Od vitráží -  tvořených technikou tiffany - jsem se dopracovala až k tvorbě autorské bižuterie a stříbrného šperku, kde se se přidaly i jné techniky - práce s drátem, kovem, kameny a různými patinami. 

Když jsem před časem získala několik úžasných starých šicích strojů - okouzlily mě krásně různorodé tvary litinových nohou - a vrhla jsem se na jejich vracení do života. Tvořím z nich stolky - případně dodávám pouze vrchní desky dle požadavku zákazníka.

Po účasti na semináři čínské tušové malby sumie u paní Teri Andó z Tokia mě tahle technika učarovala a po dvou letech zkoušení a hledání jsem se odvážila některé obrázky také nabídnout v obchůdku. Třeba tahle technika jednoduchosti osloví i jiné nadšence ...

Dosavadní příznivce tušové malby zvu na svůj  nový profil https://www.fler.cz/alena-bartova

Můžete také nahlédnout do obchůdku mé dcery pavlabobo

 
Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou po obdržení platby na účet - balené v bublinkách či kartonech, podle velikosti zboží.Poštovné dle ceníků ČP - 50 kč do 2 kg. Na žádost zákazníka lze zaslat zboží i na dobírku.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
352897
29.1.2015 Upozorňuji příznivce tušové malby, že obrázky najdou na mém účtu Alena Bartova
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.